WPL در فوریه با پنجره بزرگ، فرمت خانه و خارج از خانه: گزارش برگزار می شود

یک منبع در هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) روز جمعه گفت که لیگ برتر زنان از دوره بعدی به بعد به صورت خانگی و خارج از خانه با یک پنجره بزرگ و به احتمال زیاد در ماه فوریه برگزار خواهد شد. اولین دوره مسابقات در اینجا از 4 تا 26 مارس در دو مکان در بمبئی برگزار شد. در اوایل این ماه، آرون دهمال، رئیس IPL به PTI گفت که WPL برای سه فصل آینده یک تورنمنت پنج تیمی باقی خواهد ماند و در قالب خانه و خارج از خانه برگزار خواهد شد زیرا “برای ایجاد پایگاه هواداران مهم است”.

با این حال، یک منبع BCCI گفت که آوردن لیگ به شهرهای سطح 2 مانند ایندور، که امتیاز WPL را در اختیار ندارد، دشوار خواهد بود.

این منبع افزود که بحث های جاری همچنین شامل به تعویق انداختن WPL تا پایان سال در اطراف دیوالی است، اما هیچ چیز نهایی نشده است.

محل برگزاری جام جهانی و جام ملت های آسیا در هند و پاکستان همچنان مورد بحث است

این منبع افزود که BCCI منتظر دستورات دولت هند در مورد شرکت در جام ملت های آسیا 2023 و همچنین بازی های پاکستان در هند در طول جام جهانی خواهد بود و گفت که همه اعضا در حال حاضر در حال گفتگو در مورد این موضوع هستند و تماس نهایی پس از آن گرفته خواهد شد. .

PTI پیشتر گزارش داده بود که پاکستان احتمالاً اکثر مسابقات جام جهانی را در چنای و کلکته برگزار خواهد کرد زیرا تیم در این دو مکان در تورهای قبلی “احساس امنیت” می کرد.

رئیس برگزیدگان BCCI قبل از سریال افغانستان معرفی خواهد شد

BCCI امیدوار است که یک رئیس انتخاب کننده برای تیم کریکت هند برای سری سه بازی ODI در برابر افغانستان تعیین کند، که انتظار می رود پس از فینال جام جهانی تست ICC بین هند و استرالیا در Oval در ماه ژوئن برگزار شود.

این پست پس از استعفای چتان شارما در فوریه امسال خالی است. این پست معمولاً بر اساس سنوات تعیین می شود و شیو ساندار داس، بازکننده سابق هند، در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره پس از استعفای شارما فعالیت می کند.

این منبع افزود: برای فینال WTC، کادر مربیگری ملی هند به سرپرستی راهول دراوید و چندین بازیکن که هیچ نقشی در مرحله حذفی IPL بازی نخواهند کرد، زودتر به انگلیس سفر خواهند کرد تا آمادگی خود را افزایش دهند.

BCCI مطمئن است که بومراء برای جام جهانی مناسب خواهد بود

BCCI مطمئن است که جاسپریت بومرا، پرتاب کننده سریع هندی، که به دلیل مصدومیت کمر از میادین دور شده است، برای جام جهانی 2023 آماده خواهد بود. هند میزبان مسابقات 50+ در اواخر امسال در ماه های اکتبر تا نوامبر خواهد بود و انتظار می رود برنامه به زودی اعلام شود.

این منبع تصریح کرد که هیئت مدیره به سیاست خود مبنی بر عدم اجازه دادن به بازیکنان فعال هندی برای شرکت در لیگ های مختلف T20 دیگر در سراسر جهان از جمله لیگ پیشنهادی T20 در عربستان ادامه خواهد داد.

با این حال، فرنچایزها ممکن است مانند مسابقات دیگری مانند SA20 و لیگ بین المللی T20 حضور داشته باشند.

این منبع افزود که مدل درآمدی ICC در نشست بعدی در آفریقای جنوبی تعیین خواهد شد، اما تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله