Virender Sehwag در GT Star: “حتی 1 درصد از انتظارات را برآورده نکرد”

Dasun Shanaka نتوانست این وظیفه را برای Gujarat Titans انجام دهد© اینستاگرام

گجرات تایتانز اولین تیمی شد که به پلی آف لیگ برتر هند (IPL) 2023 راه یافت و در 10 بازی از 14 بازی خود در مرحله لیگ پیروز شد. اگرچه این فرنچایز کیفیت ثابتی را نشان داده است، اما همه چیز با تیم GT خوب نیست، حداقل برای کریکت باز هندی سابق ویرندر سهواگ. سهواگ در گپ قبل از مسابقات مقدماتی 2، ناامیدی خود را از ضربه زدن به GT Dasun Shanaka که به عنوان جایگزینی برای کین ویلیامسون مصدوم وارد تیم شد، ابراز کرد.

در سه مسابقه ای که شاناکا انجام داده است، او فقط 26 ران به ثمر رسانده است که بهترین آنها 17 ران بوده است. سهوگ، با امتناع از سخن گفتن، گفت که لانکا حتی 1 درصد از آنچه از او انتظار می رفت را نداد.

من زیاد نگران بولینگ نیستم. اما من نگران داسون شاناکو هستم، GT می تواند با اودین اسمیت و آلزاری جوزف برای او بازی کند. شانکا ناامید شد. ما به او امید زیادی داشتیم، اما او حتی یک درصد از این انتظارات را برآورده نکرد. GT باید به جای Shanaka، Manhor را بازی کند، زیرا او یک batsman است که می تواند شش ها را بشکند.

تایتان ها پس از شکست در مسابقه مقدماتی 1 خود در مقابل چنای سوپر کینگز، در مسابقات مقدماتی 2 به مصاف هندی های بمبئی خواهند رفت. اگرچه مردان هاردیک پاندیا در این مسابقه انتظارات را برآورده نکردند، اما کاپیتان خیلی ناامید نشد.

بعد از بازی، هاردیک گفت: «فکر می‌کنم ما بسیار دقیق بودیم (با توپ) اما اشتباهات اساسی مرتکب شدیم و این به قیمت بازی تمام شد. از نوع بولرهایی که داشتیم، احساس می‌کردم که 15 دوش اضافی را واگذار کرده‌ایم. ما خیلی کارها را درست انجام دادیم. بین آنها چند توپ نرم پرتاب کردیم. ما برنامه هایمان را دنبال کردیم و سپس در استراحت ها چند دوید. فکر نمی‌کنم ما نیازی به این موضوع داشته باشیم. باید دو روز دیگر، یک بازی دیگر بازی کنیم تا به فینال برسیم. فقط روی کارهایی که در این فصل خیلی خوب انجام دادیم تمرکز کنید.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله