Virat Kohli نباید ضربه زدن را برای RCB باز کند. ستاره سابق هند دلیل آن را توضیح می دهد

ویرات کوهلی 103 دوش در 2 مسابقه برای RCB دارد© AFP

ویرات کوهلی با بیش از 100 ران در دو مسابقه اول، فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) را با موفقیت برای رویال چلنجرز بنگلور (RCB) آغاز کرده است. بازی‌های کوهلی امیدهای زیادی را در قلب هوادارانی که از زمان آغاز لیگ T20 در سال 2008 رویای کسب این جایزه را در سر می‌پرورانند، القا کرده است. با این حال، در ادامه، عرفان پاتان، ستاره سابق هند از کوهلی خواست که شکاف افتتاحیه را ترک کند و در مرتبه میانی برای RCB بکوبد.

نظرات Pathan غافلگیر کننده بزرگی بود زیرا کهلی با شروع بازی در Bengaluru در فرم بسیار خوبی به نظر می رسید. اما مرد بازنشسته خدمات شهری دلایل خود را داشت.

امسال برای RCB متفاوت به نظر می رسد زیرا ویرات کوهلی در چند بازی اول شروع به گلزنی ویکت می کند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که او با همان سرعت (یا تا پایان فصل) به گلزنی ادامه دهد و هر بار شما را برنده شود در چنین تورنمنتی، سایر اعضای تیم RCB باید برای این چالش آماده باشند. و به استعدادها و نقش خود عمل کنند. همچنین، من فکر نمی‌کنم کهلی باید بازی را برای RCB باز کند.”

حتی تام مودی، کریکت‌باز سابق استرالیایی معتقد است که درجه متوسط ​​RCB ضعیف است، و این امر باعث می‌شود که Faf du Plessis و Virat Kohli در دو جایگاه برتر قرار گیرند.

از نظر من، ترتیب میانی RCB ضعیف به نظر می‌رسد و تیم‌ها به دنبال این هستند که از این واقعیت استفاده کنند و در اوایل بازی از ویکت‌های کوهلی و فاف استفاده کنند. اگر تیم های حریف موفق شوند در بازی های قدرتی چند ویکت بگیرند، در بازی مقابل RKB (بسیار) خواهند بود.”

به گفته سونیل گاواسکار بزرگ هندی، کوهلی اخیراً در قالب T20 شوم به نظر می رسد، اما قطعاً در TATA IPL 2023 به حمایت سایر batsmen ها نیاز دارد.

“امسال RCB روی کوهلی شرط بندی کرده است. اگر او در هر مسابقه خوب بازی کند، شانس برنده شدن در RCB افزایش می یابد. ویرات یکی از بزرگ ترین سوپراستارها است؛ نه تنها RCB، بلکه طرفداران هر تیمی دوست دارند نتایج او را ببینند، بلکه سایر بازیکنان نیز در این بازی هستند.” تیم باید بازی خود را بالا ببرد و بار را تقسیم کند.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله