Titans Gujarat Predict XI vs Punjab Kings، IPL 2023: آیا کاپیتان هاردیک پاندیا به رهبری GT بازخواهد گشت؟

گجرات تایتانز پس از مواجهه با خشم رینکو سینگ از نایت سواران کلکته در مسابقه قبلی خود، قرار است در بازی بعدی خود در IPL 2023 در روز پنجشنبه در موهالی به مصاف پنجاب کینگز بروند. کاپیتان معمولی هاردیک پاندیا به دلیل ناخوشی بازی مقابل KKR را از دست داد و رشید خان در غیاب او کاپیتان را بر عهده گرفت. در تعقیب 205، KKR از آخرین اوور به 29 نیاز داشت، زمانی که رینکو سینگ پنج شش از یاش دیال را شکست تا تیمش را به برد سه ویکت هدایت کند.

GT در آن شب شلوغ چندین قهرمان داشت، از جمله جوان سای سودارشان، ویجی شانکار و هت تریک افغانستان راشد خان، که تیم را به جای هاردیک پاندیا بیمار رهبری کرد. با بازگشت هاردیک به ترکیب، انتظار می رود تغییرات جزئی در ترکیب ایجاد شود.

GT که در حال حاضر با چهار امتیاز از سه بازی در رده چهارم جدول قرار دارد، هنوز شانس زیادی برای صدرنشینی در جدول دارد، اما برای انجام این کار باید در مجموع خود را در برابر PBKS که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از سخت‌ترین تیم‌ها برای شکست دادن است، کنار هم بکشند. . .

GT مراقب فرم داوان خواهد بود و هاردیک به خوبی می داند که کریکت باز دهلی دوست دارد یک بار دیگر خود را ثابت کند. این به خوبی می تواند مسابقه ای بین داوان و شوبمن گیل باشد، که اولی هنوز به دنبال اثبات خود و مبارزه برای حضور در تیم هند برای جام جهانی ODI خانگی اواخر امسال است.

نحوه انفجار داوان و شریک افتتاحیه جوان پرابسیمران سینگ در بازی های قدرت نشان می دهد که بعید است آنها استراتژی خود را در برابر GT تغییر دهند، که دارای توپ انداز هایی با کالیبر محمد شامی، هاردیک و رشید است.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم بازی XI GT می تواند باشد:

XI پیش بینی شده GT در مقابل PBKS: وردیمن ساها، شوبمن گیل، سای سودارسان، هاردیک پاندیا، ویجی شانکار، دیوید میلر، راهول تواتیا، رشید خان، محمد شامی، آلزاری جوزف، جاشوا لیتل

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله