Suryakumar Yadav همچنان در رتبه بندی خمیر ICC T20 پیشتاز است

تصویر فایل Suryakumar Yadav© BCCI

او ممکن است دوران ضعیفی را در لیگ برتر هند پشت سر بگذارد، اما سوریاکومار یاداو همچنان در رتبه‌بندی مردان ICC T20I که در روز چهارشنبه منتشر شد، صدرنشین است. سوریاکومار با 906 امتیاز بالاتر از محمد رضوان (811 امتیاز) و کاپیتان پاکستانی بابار اعظم (755)، آیدن مارکرام از آفریقای جنوبی (748) و دوون کانوی نیوزلند (745) در صدر جدول رده بندی قرار دارد. ویرات کوهلی در رتبه 15 باقی ماند.

سوریاکومار بهترین فصل را در IPL سپری نکرده است و در سه بازی اول هندی های بمبئی 15، 1 و 0 گل زده است.

بابر که به رتبه سه صعود کرد، زمانی که پاکستان سری پنج بازی T20I خود را در روز شنبه در برابر نیوزیلند آغاز کند، فرصت دیگری برای پیروزی مقابل سوریاکومار خواهد داشت.

تعداد زیادی از ستاره‌های نیوزلند و سریلانکا که در سریال اخیراً پایان یافته T20I حضور داشتند، برای بازی‌هایشان جایزه گرفتند، ماهیش تکشانا، اسپینر جوان، بیشترین توجه را به خود جلب کرد، زیرا این بازیکن 22 ساله به رتبه‌ی بالای حرفه‌ای و برابر با پنجمین رتبه رسید. رتبه بندی بولرها

رشید خان، اسپینر افغانستانی، پیش از هموطن خود، فضلحق فاروق، جاش هازلوود استرالیایی و وانیندا هاسارانگا از سریلانکا، در جدول پرتاب کننده های T20 پیشتاز است.

هیچ چهره هندی در لیست 10 پرتاب کننده برتر وجود ندارد.

همچنین پس از پیروزی بنگلادش مقابل ایرلند در میرپور، تغییراتی در رده بندی آزمون ایجاد شده است. مشفق رحیم، راست دست باتجربه، با کسب امتیازهای 126 و 51، با پنج پله صعود به رتبه هفدهم جدول بت‌زنان آزمایشی رسید، در حالی که دو تایج‌الاسلام و شکیب الحسن افتخارات لیست بول کاران را به خود اختصاص دادند.

تایجول یک برد ارزشمند با پنج ویکت در اینینگ اول به دست آورد تا سه پله صعود کرد و در رده 20 قرار گرفت، در حالی که شکیب کاپیتان بنگلادش پس از ارقام 2/26 خود در اینینگ دوم دو پله بهبود یافت و به 26 رسید.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله