Suryakumar Yadav دلیل غیبت روهیت شارما در برابر KKR را توضیح می دهد

سرخپوستان بمبئی بدون کاپیتان روهیت شارما بودند که روز یکشنبه در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف نایت رایدرهای کلکته رفتند. در زمان پرتاب، سوریاکومار یاداو، معاون روهیت همراه با کاپیتان کلکته، نیتیش رانا، بیرون رفتند. راوی شاستری پس از برنده شدن توپ و انتخاب ضربه زدن اول برای تیمش، از سوریا درباره دلیل غیبت روهیت در مسابقه پرسید. کاپیتان ایستاده MI توضیح داد که هیتمن به دلیل بیماری معده از مسابقه خارج شد.

“من دوست دارم اول کاسه بازی کنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به چوب ضربه می زند. روهیت بیرون است، او مشکل معده دارد. زمان نمایش خوب است. ما با یک تغییر می رویم، دوان یانسن وارد می شود. سوریا در حین پرتاب بعد از اینکه ابتدا پهلویش را در خفاش گذاشت گفت، بقیه هنوز باقی است.

رانا، کاپیتان KKR، وقتی از او پرسیده شد که ترجیح می‌دهی در این زمین چه کاری انجام دهد، گفت که دوست دارد ابتدا ضربه بزند.

“به هر حال ما قرار بود اول ضربه بزنیم. روحیه در رختکن خوب است، ما باید بولینگ خود را بهبود دهیم. فکر می کنیم می توانیم 200-210 بگیریم. فکر می کنم توپ می تواند در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند شما را ببرد. یک تورنمنت، این یک ورزش تیمی است. برای ما خوب است که همه دوش ها را به ثمر برسانند. ما شرط می بندیم که در این ویکت حدود 180 گل بزنیم، ما به عنوان یک تیم بازی می کنیم.”

با بیرون رفتن روهیت، سرخپوستان بمبئی، آرجون تندولکار بدون مجوز را در یازدهم بازی گنجاندند و با خرید او در حراجی IPL 2021، اولین بازی خوبی به او دادند.

بازی Kolkata Knight Riders XI: رحمانولا گورباز (وزن)، ونکاتش ایر، ان جاگادیسان، نیتیش رانا (ج)، رینکو سینگ، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، اومش یاداو، لاکی فرگوسن، وارون چاکرابورتی

سرخپوستان بمبئی در حال بازی XI: ایشان کیشان (W)، کامرون گرین، تیلاک وارما، سوریاکومار یاداو (ج)، تیم دیوید، نهال وادهرا، آرجون تندولکار، هریتیک شوکین، پیوش چاولا، دوان جانسن، رایلی مردیت

این اولین باری است که آرجون، پسر ساچین تندولکار افسانه ای، در لیگ غنی T20 بازی می کند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله