Sourav Ganguly “یادآوری کوتاه” را برای طرفداران ارسال می کند که توییت خود را برای Shubman Gill می نویسند

Sourav Ganguly در فصل IPL 2023© BCCI/Sportzpics

سوراو گانگولی، کاپیتان سابق هند، در سرفصل کمپین لیگ برتر هند در سال 2023 در سرفصل اخبار بوده است. ابتدا «دست دادن» او و ویرات کوهلی در جریان درگیری بین رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز بود. در حالی که این دو برای دومین بار در این فصل RCB و DC با هم دست دادند، گانگولی به دلیل توییت خود به Shubman Gill که پس از شکست گجرات تایتانز رویال ویرات کوهلی Challengers Bangalore ساخته شد، به بحث رسانه های اجتماعی تبدیل شد.

دادا نوشت: “این کشور چه استعدادهایی تولید می کند.. آبشش های شوبمن.. وای.. دو ضربه خیره کننده در دو اینینگ.. IPL.. … چه استانداردهایی در مسابقات.”

تعدادی از هواداران به توئیت گانگولی واکنش نشان دادند و نشان دادند که او ممکن است نام ویرات کوهلی را برده باشد، بازکننده RCB نیز قرن ها در این مسابقه گلزنی کرد.

در یک توییت دیگر، گانگولی به طرفدارانی که توییت او را می پیچند، حمله کرد و برای آنها یک “یادآوری سریع” ارسال کرد.

او نوشت: “فقط یک یادآوری سریع… امیدوارم کسانی از شما که این توییت را بازنشر می کنند انگلیسی را بفهمند. اگر نه، لطفاً از یکی از مسئولین بخواهید توضیح دهد.”

از زمانی که دومی به عنوان کاپیتان هند در این سه فرمت کنار رفت، در مورد نبرد گانگولی و کوهلی بسیار گفته و نوشته شده است. حتی گانگولی دیگر رئیس هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) نیست.

تا آنجا که به دو فرنچایز برتر کریکت مربوط می شود، رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز نتوانستند به پلی آف راه پیدا کنند. در حالی که RCB برای آخرین بازی خود در لیگ امیدوار بود، DC اولین کسی بود که به دلیل یک فصل فاجعه‌بار از حضور در مسابقه 4 برتر انصراف داد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله