Second T20I: Trollim by Wasim Jaffer Michael Vaughn پیش بینی برای استرالیا در مقابل هند ، طرفداران آن را دوست دارند


یک روز پس از آنکه استرالیا هند را در اولین ODI شکست داد ، و این تور هندوستان را آغاز کرد ، مایکل وان ، کاپیتان سابق انگلیس ، در توئیتر پیش بینی جسورانه ای را ارائه داد. وی گفت: “تماس زودهنگام … فکر می کنم استرالیا هند را در این قالب در همه قالب ها به طور قانع کننده ای متقاعد خواهد کرد.” روز یکشنبه ، هند برنده دومین سری مسابقات بین المللی T20 (T20I) در برابر استرالیا در سیدنی شد. هند با برنده شدن در اولین بازی در کانبرا ، اکنون با نتیجه 2 بر 0 پیشگام این سری است.

بوق تجاری

واسیم جفر ، قهرمان سابق خفاش هند و مربی فعلی پنجاب از “Kings XI” ، که با پیام های شوخ طبعانه و الگوهای رفتاری خنده دار طوفان را طوفان می کند ، به سرعت فیلم “تماس زودهنگام” فیلم “باند های Wasepura” را به وی یادآوری کرد.

کاربران توییتر در بخش الگوهای رفتاری Jaffer باقی مانده اند.

هند به تساوی رسید و جام را انتخاب کرد. کاپیتان ذخیره متیو وید با شکست 58 از 32 زایمان ، راهی استرالیا شد. استیو اسمیت نیز 46 از 38 را به ثمر رساند ، در حالی که برخی از مشارکت های ارزشمند میان رده در استرالیا 194/5 دیده شدند.

T Natarajan بهترین دیگ بخار هند بود ، با گرفتن دو ویکت برای 20 اجرا در چهار فریم.

به نوبه خود ، هند شروع خوبی داشت: چاقوها قبل از اینکه اندرو تای KL Rahul را بفرستد ، یک جایگاه 56 دوی راه اندازی کردند. سپس ویرات کولی ، کاپیتان هندی با اختلاف زیاد به Shihar Davan پیوست و به زودی چپ دست یازدهمین دوره T20I خود را به ثمر رساند.

با وجود اخراج داوان و سانجو سامسون ، کهلی همچنان فشار خود را به استرالیا فشار داد و 24 گل از 40 گل به ثمر رساند.

پس از سقوط كولی در اوایل هفدهم ، هاردیك پاندیا و شرایاس آیر هند را تصرف كردند. در حالی که آیر از 5 موقعیتی که باید با آنها روبرو شد ، حداکثر استفاده را کرد و 12 دوش را به دست آورد ، هاردیک نیروی شلیک مورد نیاز هند را هنگام مرگ تأمین کرد.

بلند شده

همه جانبه ستاره ای ، که به دلیل مشکلات تناسب اندام هنوز هم یک کولر منظم نیست ، 42 بار از 22 تولد را با ضربه زدن ، سه مرز و دو شش پا را خنثی کرد.

سومین T20I روز سه شنبه برگزار می شود و به دنبال آن یک سری تست چهار مسابقه ای بین دو طرف برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله