Sandeep Sharma No Ball Last Ball عبدالصمد Six As Sunrisers Hyderabad Clinch Thriller vs Rajasthan Royals. نگاه کن

عبدالصمد در اقدامی برای Sunrisers Hyderabad در IPL 2023© BCCI

لیگ برتر هند (IPL) به خاطر پایان های دراماتیک خود به خوبی شناخته شده است و این مورد زمانی بود که Sunrisers Hyderabad آخرین بازی خود را برابر راجستان رویالز در جیپور در روز یکشنبه برگزار کرد. عبدالصمد، 5 دوش تا پیروزی از فینال بازی، نتوانست ساندیپ شارما را باول کند و به نظر می رسید که آر آر پیروز شده بود. با این حال، جشن به پایان رسید زیرا داور نشان داد که توپ خاموش است. بازی‌های تکراری نشان داد که سندیپ اورشات کرد و او مجبور شد دوباره آخرین توپ را ببرد. صمد دوباره در اعتصاب بود و این بار اشتباهی مرتکب نشد و توپ را مستقیماً روی سر توپ گیر به مدت شش کوبید و SRH تعقیب نهایی را در زمین کامل کرد.

راجستان رویالز که بر روی تهاجمی دهه پنجاهی از جاس باتلر (95) و سانجو سامسون (66) سوار شده بود، پس از برنده شدن در پرتاب و انتخاب به bat، امتیاز چالش برانگیز 214 برای دو نفر را به ثبت رساند.

در پاسخ، آبیشک شارما (55) و راهول تریپاتی (47) آنها را در شکار نگه داشتند تا اینکه یوزوندرا چاهال (4/29) چهار ویکت بگیرد تا تقریباً تعقیب آنها را از مسیر خارج کند.

گلن فیلیپس (25) با گلن فیلیپس (25) تعقیب و گریز را دوباره آغاز کرد زیرا عبدالصمد (17 بازی خارج از بازی) ران های برنده را با شش گل در آخرین توپ پس از توپ بدون ساندیپ شارما نابود کرد.

برای Sunrisers، بوونشوار کومار (1/44) و مارکو یانسن (1/44) هر کدام یک ویکت گرفتند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله