Ruturaj Gaikwad قهرمانی IPL 2023 را به این ستاره CSK تقدیم می کند. این MS Dhoni نیست

روتوراج گایکواد، بازکننده سوپر کینگز چنای، پیروزی در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل گجرات تایتانز را در حالی که آخرین مسابقه IPL خود را انجام می داد، به آمباتی رایودو کهنه کار خود اختصاص داد. رایودو پس از اینکه روز یکشنبه تصمیم گرفت چکمه هایش را آویزان کند، میراثی از خود به جای گذاشت. او در توییتر این خبر را اعلام کرد.

2 تیم بزرگ mi و csk، 204 مسابقه، 14 فصل، 11 پلی آف، 8 فینال، 5 جام. امیدوارم امشب ششمین باشم. سفر بسیار سختی بود. تصمیم گرفته ام که فینال امروز آخرین بازی من در لیگ برتر باشد. من واقعا از بازی در این تورنمنت بزرگ لذت بردم. با تشکر از همه شما. رایودو در توییتی نوشت.

باتسمن کهنه کار آخرین بازی خود را با تغییر سرنوشت بازی با یک توپ جشن گرفت. او در اور سیزدهم بازی از پشت پا بیرون رفت تا با قدرت خام خود توپ را به سکوها بفرستد. از آنجا، CSK به بازی بازگشت و پنجمین عنوان IPL خود را به دست آورد.

این یکی خاص تر بود زیرا سال گذشته برای ما تمام شد. به سبک برگردید، در بازی های Chepauk برنده شوید و در بازی های خارج از خانه برنده شوید. روشی که همه در طول فصل کمک کردند. جینکس، کانوی. رایودو توپ دریافت نکرد. من می خواهم این پیروزی را به رایودو تقدیم کنم. حتی امروز در مورد شروع خوب صحبت کردیم. گایکواد پس از بازی گفت: با در اختیار داشتن ویکت‌ها، فکر می‌کردیم که در نهایت به راحتی اورهای 12-13 را ببریم.

رایودو در 204 مسابقه دوران حرفه ای خود در IPL، 4348 دوش با میانگین 28.23 و نرخ ضربه 127.54 به ثمر رسانده است. او در حرفه IPL خود یک قرن و 22 نیم قرن، بهترین امتیاز 100* را به ثمر رسانده است. او دوازدهمین گلزن برتر تاریخ IPL است.

او از سال 2010 تا 2017 در 114 بازی نماینده هندی های بمبئی بود. او 2416 ران با میانگین 27.15 با نرخ ضربه 126.16 برای فرنچایز با 14 نیم قرن به ثمر رساند. بهترین امتیاز او 81* است.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله