Ravindra Jadeja لحظه “it” MS Dhoni را در یک DP زیبا در اینستاگرام ثبت کرد

MS Dhoni پس از پیروزی در فینال IPL راویندرا جادجا را بلند کرد© توییتر

راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره چنای سوپر کینگز، در ساعات اولیه روز سه‌شنبه در یک مسابقه برنده شد و با زدن 10 ران از 2 توپ آخر، گجرات تایتانز را با 5 ویکت شکست داد و به تیمش کمک کرد تا عنوان قهرمانی لیگ برتر هند را به دست آورد. بار پنجم بعد از اینکه جادجا برنده شد، دونی ستاره کریکت باز را در آغوش گرفت و او را در حالی که به سمت او می دوید در حالی که CSK عنوان قهرمانی را به دست می آورد، بلند کرد. در حالی که شایعاتی مبنی بر درگیری ادعایی بین Dhoni و Jadeja وجود داشت، DP اینستاگرام دومی به همه این گفتگوها پایان داد.

پس از ایفای نقش کلیدی در پیروزی چنای در فینال IPL 2023، Jadeja DP اینستاگرام خود را به جایی تغییر داد که Dhoni او را به هوا بلند کرد. اینم پروفایل اینستاگرامش:

u1rcd8lo

جادجا طی مصاحبه بعد از بازی این برد را به طلا تقدیم کرد.

کسب عنوان پنجمی در مقابل تماشاگران خانگی ام احساس بسیار خوبی است. آنها در تعداد زیادی برای حمایت از CSK آمده بودند. این جمعیت شگفت انگیز بود. آنها تا پاسی از شب منتظر ماندند تا باران متوقف شود. می خواهم یک تبریک بزرگ به CSK بگویم. طرفداران CSK. من می خواهم این برد را به یکی از اعضای ویژه تیممان – MS Dhoni تقدیم کنم. فقط فکر می کردم که هر چه باشد باید محکم تاب بخورم. بله، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. می خواستم مستقیم ضربه بزنم زیرا Mohit می تواند آهسته تر ضربه بزند. من می خواهم به همه طرفداران CSK تبریک بگویم. فقط به همان سختی که انجام دادید ادامه دهید.”

استفن فلمینگ، سرمربی CSK پس از پایان بازی از جادجا تمجید ویژه ای کرد و گفت: “افسانه ها در ورزش وجود دارند”.

«می‌گویند در ورزش افسانه‌ای وجود ندارد، اما امروز خیلی خوب بود. 18 ماه کمی سخت گذشت، کاپیتانی سخت بود، مصدومیت سخت بود، کمی زمان برد تا از آن خلاص شویم. فلمینگ پس از بازی به رسانه ها گفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله