PBKS vs LSG، IPL 2023: کایل مایرز، مارکوس استوینیس در بازی سوپر جاینتز لاکنو بر پنجاب کینگز پیروز شدند.

مارکوس استوینیس و کایل مایرز در حالی که لاکنو سوپر جاینتز در یک مسابقه پر امتیاز روز جمعه با 56 دوش، پنجاب کینگز را شکست داد و دومین رکورد برتر تاریخ IPL را به نام خود ثبت کرد، یک استاد کلاس در ضربات قدرتی برگزار کردند. نمایش بی‌رحمانه مایرز (54 ​​امتیاز از 24) و استونیس (72 امتیاز از 40) باعث شد تا لاکنو سوپر غول‌ها در مقابل پادشاهان پنجاب به عدد 257 برای پنج برسد. پنجاب که برای انجام یک تعقیب و گریز غیرمحتمل به 13 دویدن نیاز داشت، علیرغم اینکه سرعت خوبی داشت، از بازی عقب ماند تا با 201 در 19.5 اوور به پایان برسد.

66 توپ خارج از 36 آتاراوا تاید، اولین امتیاز پنجاه اوور در IPL او بود، اما بازیکنانی مانند لیام لیوینگستون (36 بر 22) و سیکندر رضا (23 بر 14) نتوانستند آنقدر بمانند تا بر حریف فشار بیاورند. شيخار داوان پس از بازگشت تنها دو توپ دوام آورد. یاش تاکور تنیسور جوان با ارقام 4/37 در 4 اور موفق ترین توپ گیر بود.

این پنجمین برد LSG در هشت بازی بود، در حالی که پنجاب کینگز چهارمین شکست خود را در هشت بازی متحمل شد. در امتیاز 152 برای چهار در 15 اور، پنجاب بیش از 10 ران در اوور داشت، اما وظیفه به ثمر رساندن 106 ران دیگر از 30 توپ آخر حتی فراتر از لیوینگستون و سام کوران بود (21 ران از 11).

جدا از اینکه دومین مجموع بالاتر در تاریخ IPL است، بالاترین رقم فصل نیز هست.

مایرز در پاورپلی قبل از Stoinis 40 غوغا کرد) بدون زحمت مرزها را به میل خود جمع آوری کرد تا به تیمش کمک کند تا یک هدف بزرگ را تعیین کند. سایر مشارکت‌های مهم از سوی آیوش بادونی (43 امتیاز از 24) و نیکلاس پوران (45 امتیاز از 19) انجام شد. داوان که پس از سه بازی پیشتاز پنجاب شد، تصمیم گرفت به میدان برود، اما بازیکنانش در سراسر پیست بودند.

به غیر از راه‌حل چهار، تمام شش بول‌باز دیگر بیش از 10 ران در هر اوور دریافت کرده‌اند. آرشدیپ سینگ معمولاً اقتصادی 54 دوش در چهار اور انجام داد در حالی که کاگیسا رابادا 52 ران را در چهار اور واگذار کرد، اگرچه او دو ویکت برای تلاش های خود داشت.

مجموع نیز بالاترین میزان فصل بود و شش ران کمتر از 263، بالاترین رکورد در تاریخ IPL که توسط RCB در سال 2013 به دست آمد، زمانی که کریس گیل 175 ران حماسی خود را انجام داد.

کاپیتان LSG KL Rahul (12 امتیاز از 9) تنها ضربه‌زنی بود که نتوانست از شرایط ایده‌آل ضربه‌زنی استفاده کند. او اولین توپ مسابقه را گورنور برار اولین توپ بازی را اخراج کرد اما نتوانست آن را به حساب بیاورد.

مایرز از همان ابتدا به طرزی تهدیدآمیز سخت به نظر می رسید و در بازی بازش آرشدیپ را برای چهار نفر شکست داد. او قبل از استفاده از بازوهای بلند خود برای هدف قرار دادن ویکت های بلند و عمیق در مجموع هفت چهار و چهار شش، با یک رانندگی دوست داشتنی شروع کرد.

این اعتماد به نفس او بود و چند قدم جلوتر رفت تا ربادا را مستقیما بالای سرش بفرستد.

پس از اینکه مایرز به پاورپلی رسید، استوینیس و بادونی در 89 ران با یکدیگر ایستادگی کردند و تنها 47 توپ را به دست آوردند تا حرکت ایجاد شده توسط مایرز را حفظ کنند.

استوینیس چند ضربه مهیج در ضربه ستیزه جویانه خود زد که شامل پنج شش و نیم دوجین مرز بود.

استوینیس می‌توانست در اوور سیزدهم اخراج شود اما لیام لیوینگستون مرز را لمس کرد و سعی کرد یک گل معمولی بگیرد.

پوران مسابقات خود را با سه شکست لیوینگستون آغاز کرد. LSG در 30 توپ آخر خود 73 ران به ثمر رساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله