PBKS vs GT Live Score، IPL 2023: Shikhar Dhawan، Mathew Short قصد دارند PBKS را 1-down در مقابل GT برگردانند

PBKS vs GT Live Live: کاپیتان PBKS Shikhar Dhawan© BCCI


PBKS vs GT Live Score، IPL 2023: Shikhar Dhawan و Matthew Short در فرم خوبی به نظر می رسند و پنجاب کینگز را در بازی خود مقابل گجرات تایتانز برتری قوی می دهند. از سوی دیگر، GT پس از اینکه محمد شامی با اخراج پرابسیمران سینگ در اوور اول، به آنها رسید، به دنبال ویکت های بیشتری است. GT پس از کاپیتان هاردیک پاندیا برنده بازی پرتاب شد و در مسابقه IPL 2023 در موهالی در مقابل پنجاب کینگز به بت/کاسه برگزیده شد. PBKS پس از جایگزینی Nathan Ellis و Sikandar Raza، Bhanuka Rajapaksa و Kaghis Rabada را در Playing XI فراخواند.

به روز رسانی نتایج مسابقه IPL 2023 بین PBKS و GT • 19:37 (IST)

  PBKS در مقابل KKR Live: 8 اجرا از مرحله اول

  با وجود از دست دادن یک ویکت، پنجاب کینگز پس از اینکه متیو شورت دو مرز پشت سر هم از تحویل محمد شامی را شکست، موفق شد به مسیر خود بازگردد. شامی 8 ران را واگذار می کند زیرا PBKS به دنبال رسیدن به مرزهای بزرگتر است.

  PBKS 8/1 (1 مورد دیگر)

 • 19:36 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: OUT

  خارج از!!! محمد شامی زمانی که در اولین مسابقه پرابهسیمران سینگ را اخراج کرد، موفقیت اولیه ای را برای گجرات تایتان فراهم کرد. هنگامی که پرابسیمران اشتباه می کند، شامی به اینسوینگگر ضربه می زند و در نهایت در میانه ویکت به رشید خان ضربه می زند. اولین ویکت به PBKS رسید.

  PBKS 0/1 (0.2 جلو)

 • 19:30 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: ما در مرحله ای هستیم

  مسابقه IPL 2023 بین پنجاب کینگز و گجرات تایتانز با بازی Shikhar Dhawan و Prabsimran Singh برای PBKS آغاز می شود. از سوی دیگر، محمد شامی ابتدا برای GT بولینگ خواهد کرد.

 • 19:18 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: تعویض از هر دو تیم

  زیرمجموعه های PBKS: Atharva Taide، Rahul Chahar، Sikandar Raza، Gurnoor Brar، Harpreet Bhatia

  زیرمجموعه های GT: ویجی شانکار، شیوام ماوی، جایانت یاداو، آبیناو منوهار، سریکار بهارات

 • 19:12 (IST)

  PBKS vs GT Live: Yash Dayal از Playing XI GT خارج شد

  گجرات تایتان ها (بازیگر یازدهم): رایدیمن ساها (دبلیو)، شوبمن گیل، سای سودارسان، هاردیک پاندیا (ج)، دیوید میلر، راهول تواتیا، رشید خان، آلزاری جوزف، محمد شامی، موهیت شارما، جاشوا لیتل

 • 19:11 (IST)

  PBKS vs GT Live: بازی PBKS XI

  کینگز پنجاب (بازیگر یازدهم): پرابسیمران سینگ، شیخار داوان (ج)، متیو شورت، بانوکا راجاپاکسا، جیتش شارما (ج)، سام کوران، شاهرخ خان، هارپریت برار، کاگیسا رابادا، ریشی داوان، آرشدیپ سینگ

 • 19:10 (IST)

  PBKS vs GT Live: این چیزی است که Shikhar Dhawan در طول قرعه کشی باید بگوید

  “این ما را آزار نمی دهد. ما می خواستیم ابتدا کاسه بازی کنیم. ما کریکت خوبی بازی کردیم. این کاملاً طبیعی است که در کریکت از آن عبور کنیم. این اولین بار و آخرین بار نخواهد بود (شکست به SRH) مشتاقانه منتظر اجرای یک نمایش عالی هستم دو تغییر – Rabada جایگزین Nathan Bhanuka جایگزین Raza شد.

 • 19:10 (IST)

  PBKS vs GT Live: این چیزی است که هاردیک پاندیا در طول قرعه کشی می گفت

  “اول بولینگ. به نظر یک ویکت خوب است و با توجه به همه چیزهایی که دیده ام، برای تعقیب خوب است. این یک شکست یک میلیونی بود. ما از آن دسته تیمی هستیم که آن را با لبخند قبول می کنیم. خوب بازی کردیم. کریکت تا تمام شد. این اتفاق می‌افتد. این یک بازی تازه است. ما می‌رویم بیرون و لبخند می‌زنیم و مشت‌هایی می‌زنیم. نمی‌دانم (تغییر شده است؟).

 • 19:01 (IST)

  PBKS vs GT Live: قرعه کشی برد GT، انتخاب کوش

  هاردیک پاندیا، کاپیتان گجرات تایتانز، برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه IPL 2023 در موهالی مقابل پنجاب کینگز کاسه کند.

 • 18:58 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: گزارش عملکرد

  مورالی کارتیک می‌گوید: «زمین یک زیبایی مطلق است، نه برای بول‌بازها، بلکه برای خفاش‌بازان». کریس موریس می افزاید: «اینجا پوشش چمن بسیار خوبی وجود دارد. “احتمالاً اول به بازی بولینگ می‌روم. زمین بزرگ، جیب‌های زیاد و خفاش‌ها باید زیاد بدود.”

 • 18:58 (IST)

  PBKS vs GT Live: Mohit Sharma احتمالا اولین بازی خود را برای GT انجام خواهد داد

  پیسر موهیت شارما احتمالا اولین بازی خود را برای گجرات تایتانز در بازی امروز مقابل پنجاب کینگز انجام خواهد داد.

 • 18:43 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: PBKS در فرم!

  GT که در حال حاضر با چهار امتیاز از سه بازی در رده چهارم جدول قرار دارد، هنوز شانس زیادی برای صدرنشینی در جدول دارد، اما برای انجام این کار باید در مجموع خود را در برابر PBKS که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از سخت‌ترین تیم‌ها برای شکست دادن است، کنار هم بکشند. . .

  بر اساس فرم فعلی آنها، باخت PBKS در هشت ویکت مقابل سانرایزرز حیدرآباد با توجه به شکل کاپیتان آنها، شیخار داوان و آرشدیپ سینگ، اسپینر جوان بازوی چپ، می تواند یک اتفاق نادر باشد.

 • 18:29 (IST)

  PBKs در مقابل GT Live Score: آیا GT باید ترکیب بولینگ را تغییر دهد؟

  GT ممکن است نگاهی دیگر به ترکیب بولینگ خود بیندازد و ببیند که چگونه می توانند بازیکنان خود را به طور موثرتری بچرخانند.

  آنها با چهار بازیکن برتر در شامی، جاش لیتل، آلزارا جوزف و رشید در تیم خود، پس از به ثمر رساندن 204 بازی را نباختند. اما باز هم، این IPL است و یک رینکو وجود دارد که می‌خواهد خیلی بد خودش را ثابت کند.

 • 18:20 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live Live: GT Bowling!

  با این حال، GT قدرت شلیک خود را دارد و از بازیکنانی مانند گیل، سودارشان و شانکار که در 32 سالگی شکوفا شده بود، قدرت شلیک خود را دارد. .

  اگر آخرین ضرب و شتم خیره کننده رینکو نبود، ویجی ممکن بود برای تلاشی عالی به او ضربه بزند. متأسفانه اینطور نبود و در آخرین توپ یاش دیال همه چیز وارونه شد.

 • 18:00 (IST)

  امتیاز زنده PBKS در مقابل GT: بولینگ PBKS نیز قوی است!

  در زیر، PBKS گران ترین خرید در تاریخ IPL را دارد، سام کوران همه کاره، به غیر از لیام لیوینگستون و جیتش شارما، در حالی که در بخش بولینگ، آرشدیپ و ناتان الیس مشکلات زیادی برای مخالفان ایجاد کرده اند.

 • 17:34 (IST)

  PBKS vs GT Live Live: سفارش برتر PBKS در بهترین فرم!

  نحوه انفجار داوان و شریک افتتاحیه جوان پرابسیمران سینگ در بازی های قدرت نشان می دهد که بعید است آنها استراتژی خود را در برابر GT تغییر دهند، که دارای توپ انداز هایی با کالیبر محمد شامی، هاردیک و رشید است.

 • 16:28 (IST)

  PBKS در مقابل GT Live: طرح‌های فرعی بسیار زیاد!

  GT مراقب فرم داوان خواهد بود و هاردیک به خوبی می داند که کریکت باز دهلی دوست دارد یک بار دیگر خود را ثابت کند. این به خوبی می تواند مسابقه ای بین داوان و شوبمن گیل باشد، که اولی هنوز به دنبال اثبات خود و مبارزه برای حضور در تیم هند برای جام جهانی ODI خانگی اواخر امسال است.

 • 16:13 (IST)

  PBKS vs GT Live Live: خوش آمدید!

  به پخش زنده مسابقه بین گجرات تایتانز مدافع عنوان قهرمانی و پنجاب کینگز به رهبری شیخار داوان خوش آمدید!

موضوعات مطرح شده در این مقاله