ODI سوم: گلن ماکسول تحت تأثیر هاردیک پاندیا ، مهارت های “ضربه” راویندرا جید تحت تأثیر قرار گرفت


واگن ایستگاه استرالیا ، گلن ماکسول ، معروف به حرکت وحشیانه خود ، چهارشنبه تحت تأثیر تمیز نمایش Ravindra Jadei و Hardik Pandya هند در سومین ODI قرار گرفت. هاردیک (92 شکست خورد) و جید (66 شکست خورده) یک تریبون شکست ناپذیر از 150 دوش مشترک داشتند که در حقیقت بازی را برای هند برنده شد. ماکسول در پاسخ به این س whetherال که آیا مشارکت هاردی و جید بازی را به نفع هند تغییر داده است ، گفت: “بله ، من فکر می کنم نحوه رفتار حصیر ، ما یک تیم بولینگ 5 بر 150 و یک ویکت داشتیم ، بنابراین ما می دانستیم که در یک دروازه هستیم. “

بوق تجاری

ماکسول در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از بازی گفت: “اما متأسفانه ، آنها با فشار دادن ، آنها (هاردیك و جید) شتاب گرفتند و بازی را با یك ضربه تمیز از ما گرفتند.”

ماکسول که 59 گل از 38 گل را به ثمر رساند ، همچنین فکر کرد که دروازه بان الکس کری (38) تمام شده است – این لحظه مهم بازی بود که تیمش در 13 دوش از دست داد.

“… من فکر کردم که شاید نقطه تغییر فراری شدن کری باشد ، که احتمالاً تقصیر من 100 درصد بود.” متأسفانه ، اگر به نوعی خود را ترک کنید ، در این مرحله شش نفر بودیم و این کمی سخت تر است زیرا شما یک اشتباه را می دانید ، خیلی سریع می تواند همه طرف ها را برگرداند ، من فکر می کنم (کری تمام شد) احتمالاً یک لحظه مهم بازی است. “

وی همچنین از جاسپر بومرو تمجید کرد و گفت سخنران هندی “یک کلاس عالی است” و همچنین بولرهای مخالف قبل از مرگ بسیار عالی بولینگ می کردند. او همچنین برای Adam Zampa’s spinner ، كه این مجموعه را با هفت ویكت به پایان رساند ، كلمات ستایش آمیزی داشت.

“او (زامپا) در چند سال گذشته استثنایی بوده است و خود را یکی از بهترین چرخان های پا در کریکت ODI می داند. به نظر می رسد او فقط کارهای روزمره را انجام می دهد …

“… او دقیق است ، می داند از زمین خود چه می خواهد ، می داند از بازی چه می خواهد ، فقط احساس می کند بازی را خیلی خوب می خواند. به قدرت خود پایبند است و کسانی را که ضربه می زنند تحت فشار قرار می دهد.

وی گفت: “ما دیده ایم که او در انگلیس چقدر خوب اسکیت بازی می کند ، او یکی از بازیکنان سریال در آنجا بود و به نظر می رسد بهتر و بهتر می شود.”

کامرون گرین اولین بازی ODI خود را انجام داد و ماکسول تحت تأثیر سالن بولینگ 21 ساله قرار گرفت.

بالا رفته

“این ضربه جدی زد ، و بسیاری از مردم را با نحوه برخورد آن ، نه فقط توپ ، نحوه تعظیم ویارات (کولی) با آن طلسم کوچک ، نحوه نمایش آن برای یک بزرگ مرد استثنایی کرد تا حرکت کند

ماکسول امضا کرد: “او کاملاً روان حرکت می کند. راهی که او از پس ضرب و شتم عبور کرد ، بازی را شروع کرد ، جلوتر از او نشانه های خوبی است ، و او یک جوان چشمگیر است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله