ODI سوم: شرایاس آیر از اینكه استرالیا برنامه ای برای او در نظر گرفته ناراحت است


از این واقعیت که استرالیایی ها یک استراتژی کوتاه توپ را علیه او ایجاد کرده اند ، احساس سرخوردگی می کند ، Shrias Ayer ، کشتی گیر هندی معتقد است که با استفاده از یک روش ضدحمله و استفاده از موقعیت این میدان ، بهتر است این مبارزه شود. جاش هازلوود در اولین ODI ، آیر را با یک دروازه بان با هدف اشتباه اشتباه گرفت ، در حالی که او در بازی دوم که 38 گل از 36 گل به ثمر رساند ، بهتر از خودش صحبت کرد. آیر در آستانه سومین ODI ناچیز در پاسخ به این س askedال که آیا تیم میزبان او را با چیزهای کوتاه تحت فشار قرار می دهد ، گفت: “من بسیار خوشحالم که آنها در حال تهیه طرحی (علیه من) هستند.”

بوق تجاری

“من احساس ناامیدی می کنم و آن را به عنوان یک چالش در نظر می گیرم. اما من تحت فشار رشد می کنم و این مرا تشویق می کند که مقابل آنها بروم. احساس می کنم (کوتاه بودن پا و دره) کمک می کند تا بتوانم از مزایای آن استفاده کنم و مسافت بیشتری را طی کنم و از آن بهترین استفاده را ببرم.” گفت خفاش هند شماره چهار.

پخش چیزهای کوتاه همه چیز برای Ier همراه با تنظیمات و همچنین تنظیمات هنگام ضرب و شتم شبکه است. “همه چیز در مورد ذهنیتی است که شما باید تنظیم کنید. چگونه باید خود را روی ویکت قرار دهید. به جای اینکه خیلی خم شوید (در حالت ایستاده) ، ایستاده ایستاده اید. انتخاب کوتاه کوتاه راحت تر است.”

“من برای خودم طرحی تعیین کردم. هر بار که بازی می کنم ، کمی به خودم زمان می دهم و هماهنگ می شوم. وقتی آنها با این زمین بیرون می آیند (برای یک توپ کوتاه) ، من هم تهاجمی می شوم. زیرا دستکاری چنین زمینه ای آسان است.”

او موافقت کرد که سردرگمی در انتخاب شوت منجر به سقوط وی در برابر جاش هازلوود در بازی اول شود. “من می دانستم که قرار است یک توپ کوتاه وجود داشته باشد. من به کشیدن فکر می کردم ، و در همان زمان آن ضربه را در بالای سر داشتم. من بین دو فکر گیر کرده بودم و نمی توانستم ضربه را بازی کنم.”

در بازی دوم ، او فقط توپ را تماشا کرد و به همین ترتیب واکنش نشان داد. “انجام این کار آسان بود ، فکر نکردن در مورد کارهایی که بولر قصد انجام چه کاری را دارد. من دوست دارم که در ابتدا کمی به خودم وقت بدهم. بنابراین اگر شما آماده باشید ، می توانید پیش بینی کنید که بولر قصد دارد چه چیزی را بگیرد.”

آیر همچنین در مورد چالش های سازگاری با انواع مختلف مکان ها صحبت کرد – به عنوان مثال ، یک IPL دو ماهه در امارات متحده عربی که یک برگشت کم و سپس یک اسفنج در یک توپ تنیس به عقب برگردد. وی گفت كه یكی از موضوعات ، ماهیت متفاوت آموزش ویكت در پارک بین المللی بلك تاون در مقایسه با پیست های موجود در SCG بود.

“دروازه ها در عمل با مسابقه متفاوت بودند (از نظر ریباند). سازگار شدن به زمان نیاز دارد ، اما کار سختی است. من این چالش را دوست دارم.”

مشکل دیگر انتقال کاسه های چهار فریم در T20 به 10 نقطه در هر خوراک با فرمت ODI است.

“این فقط از 20 به 50 می رسد ، که واقعاً سخت است. قایق هایی که می آیند و 10 پوشش روی سیاه گوش را تعظیم می کنند و همچنین 50 گاو را به نمایش می گذارند. از نظر آنها این آسان نبود ، اما آنها با روحیه مثبت قوی تر می شوند.”

آیر احساس می کند که بولینگ ها به سختی کار می کنند ، زیرا بیشتر آنها هنگام IPL بار سنگینی داشتند.

بالا رفته

“میزان بار کاری که در قرنطینه باقی مانده ذهن شما را به خود مشغول کرده است. آنها بولرهای کلاس جهانی هستند و بسیار قوی برمی گردند. من واقعاً به آنها اعتقاد دارم و از کار (تلاشی) که انجام می دهند خوشحالم (بصورت آنلاین) “

آیر در پاسخ به این س ifال که آیا کیفیت کاکادوی سفید روی قایق تأثیر می گذارد ، پاسخ داد: “قطعاً اگر به امتیازات هر دو مسابقه نگاه کنید ، از 300 (350) عبور کرده است. بولرها احتمالاً با توپ روبرو هستند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله