ODI دوم: مطمئن نیستم که بازی می کنم ، استیو اسمیت نشان می دهد

از خواب بیدار شد

هند و استرالیا: استیو اسمیت در سیدنی زمین کریکت را بازی می کند.© خبرگزاری فرانسه


استیو اسمیت ، نویسنده خفاش استرالیایی ، گفت که او تقریباً دومین ODI را در برابر هند از دست داد ، زیرا روز یکشنبه با “دوز بد سرگیجه” بیدار شد. اسمیت 104 دوش را با 64 گل شکست و پس از شکست استرالیا با 51 ران هند به عنوان بازیکن مسابقه شناخته شد. این دومین بار در سه روز بود که اسمیت یک قرن زیبا را شکست. اسمیت همچنین مشتاق اخراج شرایاس آیر بود که ظاهر خوبی داشت. با این حال ، چاقو سمت راست گفت که فکر می کند برای این میدان می جنگد زیرا “مدتی در آنجا عالی به نظر نمی رسید”.

بوق تجاری

cricket.com .au به نقل از اسمیت به نقل از cricket.com .au: “من امروز صبح دوز بسیار بد سرگیجه ای داشتم و تلاش کردم تا … زود آمدم که ضربه ای ببینم و کمی بدوم.

اسمیت گفت که پزشک تیم کانگورو چندین تمرین را برای تسکین درد خود انجام داد.

اسمیت گفت: “من نمی دانستم که امروز بازی می کنم. دکتر ، فکر می کنم او امروز شش مانور اپلی برای من انجام داد و بلورها را از گوشم بیرون آورد و من کمی سختی کشیدم.”

وی افزود: “من بسیار خوشحالم که می توانم اینجا بیرون بیایم و یک نیمه خوب دیگر بازی کنم و به تیم کمک کنم.”

در همین حال ، دیوید وارنر به دلیل کشیدگی کشاله ران در مسابقات محدود کادرفنی مقابل هند محروم شد و سایر مسابقات توپ سفید را از دست خواهد داد.

D’Arcy Short که آخرین بار در فوریه 2019 در T20I بازی کرد ، جایگزین Warner مصدوم در T20I شد. گلزن برتر لیگ بیگ باش در 18-2017 و 19-2018 ، شورت به عنوان چاقوی چپ برای وارنر در ترکیب قرار گرفت.

بلند شده

علاوه بر این ، پت کامینز بازی های محدود کادر مقابل هند را از دست خواهد داد تا تا شروع بازی طولانی در آدلاید اوال در 17 دسامبر استراحت کند.

روز یکشنبه استرالیا در سری ODI با نتیجه 2 بر 0 به برتری بی نظیری دست یافت و روز چهارشنبه با هند دیدار می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله