Neha Kakkar داستان عاشقانه خود را با سلطان خان با Roanpret Singh تعریف می کند ، می گوید: “من دیوان او هستم ، مجبور شدم با او ازدواج کنم” – موسیقی

خواننده Neha Kakkar در مورد نحوه آشنایی با همسرش Rohanprit Singh و در مورد گردباد آنها به سلمان خان گفت. Neha و برادرش Tony Kakar آخر هفته در Bigg Boss 14 برای تبلیغ آهنگ جدید خود بیرون آمدند.

سلمان پرسید که آیا آهنگ عروسی او اولین است یا عروسی. Neha گفت که او هنگام فیلمبرداری یک موزیک ویدیو برای Nehu Da Via با Rohanprit آشنا شده است و این زمانی است که تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

او گفت: “زندگی من در پهلای باره گانا بانایا اور موجه پات نهی تا کی اصلی در واقع apni فاجعه آینده daalungi (من برای اولین بار آهنگ ساختم و نمی دانستم آینده ام را پیش بینی می کنم)”. او گفت که تصوری از اینکه روانپرت در این ویدئو فیلمبرداری شده ندارد.

وی افزود: “من به همه چیز اطمینان دارم. حتی وقتی به خرید می روم ، عجله ندارم لباسم را بردارم. و روهو شخصی است که او را می بیند یا به او گوش می دهد ، “شیرخوار” او می شود. و ، این من هستم. من “deevani” او هستم و مجبور شدم با او ازدواج کنم. “این زوج اخیراً از ماه عسل در دبی بازگشتند.

پیش از این ، آنیتا دونگره ، طراح ، داستان عشق Nehi را به قول خود خواننده به اشتراک گذاشته بود. “اولین برداشت من از او این بود که با همه افراد سر صحنه بسیار مهربان بود. و ، بدون شک ، او ریزترین پسری بود که تا به حال دیده ام. جذابیت زیاد بود. فکر می کنم واقعاً در همان لحظات اولیه می دانستم که او برای من است. ”

همچنین بخوانید: Neha Kakkar با عکسهای عاشقانه ماه عسل Raganpret Singh به اشتراک می گذارد. اینجا را بررسی کنید

جشن عروسی Neha و Rohanpret برای چندین روز در بمبئی ، دهلی و چندیگره پخش شد. مراسم راک آنها دقیقاً یک ماه قبل از انتشار تک آهنگ Nehu Da Vyah در 21 سپتامبر در بمبئی برگزار شد. جشن های عروسی در دهلی با مراسم هالدی و منهندی و همچنین شب رژه سنت در 23 اکتبر آغاز شد. روز بعد آنها در مراسم با شکوه آناند کرج در گوردوارا صبح ازدواج کردند. در عصر آنها طبق آیین های هندو گره زدند.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر