MS Dhoni Trolls CSK Star: «من هرگز جایزه بازی جوانمردانه را با او نخواهم گرفت».

MS Dhoni با Ambati Rayudu و Ravindra Jadeja© BCCI/Sportzpics

به محض اینکه لیگ برتر هند (IPL) 2023 با پیروزی چنای سوپر کینگز به پایان رسید، ضربان قلب هواداران با این احتمال افزایش یافت که ام اس دونی در مورد آینده خود اعلامیه بزرگی انجام داد. «طلا» تصمیم گرفت که هنوز از بازی خداحافظی نکند و برای انجام یک فصل دیگر تمرینات سختی را انجام دهد. در یک گپ خنده دار و در عین حال احساسی با هارشا بوگل پس از پیروزی بر گجرات تایتانز در فینال، دونی همچنین آمباتی رایودو باتشکار کهنه کار را ترول کرد و گفت که هرگز جایزه بازی جوانمردانه را با او در یک تیم دریافت نخواهد کرد.

قبل از شروع فینال که برای یکشنبه برنامه ریزی شده بود، رایودو اعلام کرد که قرار است پس از فینال از بازی کناره گیری کند و این بار امکان برگشت وجود نخواهد داشت. هنگامی که CSK عنوان قهرمانی را به دست آورد، این بتمن کهنه کار اشک در چشمانش حلقه زد.

در مراسم معرفی پس از بازی، دونی گفت که رایودو شخصیت مشابهی است که زیاد از گوشی خود استفاده نمی کند. اما با حضور او در تیم، کاپیتان CSK نیز هرگز نمی تواند جایزه بازی جوانمردانه را از آن خود کند.

“نکته ای که در مورد رایودو وجود دارد این است که او همیشه 100% در زمانی که در زمین خود باشد، ارائه می دهد. اما با او در تیم من هرگز جایزه فیرپلی را نخواهم گرفت. او همیشه می خواهد کمک کند و یک کریکت باز فوق العاده بوده است. من با او بازی کردم. او برای مدت طولانی، شروع با تورهای هند.

“او بازیکنی است که می تواند به یک اندازه اسپین و سرعت بازی کند. این واقعاً چیز خاصی است. من احساس کردم که او قرار است کاری واقعاً ویژه انجام دهد، من واقعاً برای او خوشحالم. او این بازی را به خاطر خواهد آورد، او هم مثل من است – نه کسی که زیاد با تلفن صحبت می کند. مهم این است که او حرفه ای فوق العاده داشته است و امیدوارم از مرحله بعدی زندگی خود لذت ببرد.”

این پنجمین عنوان قهرمانی حرفه ای ام اس ثونی در IPL بود که همگی با چنای سوپر کینگز به دست آورد. اما این ششمین قهرمانی رایودو در IPL بود که با رکورد روهیت شارما برابری کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله