MS Dhoni “منتظر نخواهد ماند…”: چگونه CSK Great توسط RR Star با حسن نیت راویچاندران اشوین فریب خورد

ساندیپ شارما به طرز درخشانی مقابل ام اس دونی بازی کرد© BCCI/Sportzpics

اولین رویارویی راجستان رویالز و سان‌رایزرز حیدرآباد در فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) هیجان‌انگیز بود و ساندیپ شارما اعصاب خود را برای بردن بازی برای تیمش نگه داشت. در مقابل MS Dhoni قدرتمند، Sandeep برخی از تحویل‌های پرخطر را انجام داد که به نفع رویالز بود. با این حال، اکنون مشخص شده است که راویچندران اشوین مغز پشت این استراتژی است. در یک ویدیوی یوتیوب، اشوین در مورد مکالمه ای که در این مدت با سندیپ داشت صحبت کرد.

Sandeep در حال حاضر دو شش در Dhoni’s over زده است. با احتمال زیاد در برابر RR، پیسر با اشوین در مورد “خطرناک ترین تحویل” به کاسه صحبت کرد و به خاطر تلاش شجاعانه اش پاداش گرفت.

«ساندیپ شارما آخرین بولد را به دونی زد و او آن را به مدت دو شش شکست. وقتی در حال دفاع از 20 ران هستید و زمانی که فردی مانند Dhoni شما را برای 2 ران شکست می دهد، احتمال اینکه از آن نقطه به بعد در بالای آن نبرد قرار بگیرید، به معنای واقعی کلمه بسیار اندک است.

“من پرسیدم که در حال حاضر کدام توپ خطرناک ترین است.” ساندیپ پاسخ داد: “توپ کوتاه تر.”

من گفتم، سعی کنید آن را برای او بولینگ کنید.

ساندیپ در نهایت در مجموع 17 ران در اوور دریافت کرد و به راجستان کمک کرد تا 3 ران برد و دو امتیاز از بازی کسب کند.

اشوین ادعا کرد که “خطرناک ترین توپ” چیزی است که ضربه زن (Dhoni) در چنین سناریویی انتظارش را نداشت. بنابراین، این قمار نتیجه داد.

در پایان روز، در آن لحظه، این خطرناک ترین توپی است که ضربه زن انتظارش را ندارد. اشوین توضیح داد زیرا او می داند که توپ گیر تحت فشار زیادی است.

موضوعات مطرح شده در این مقاله