“MS Dhoni سعی کرد با… صحبت کند”: هم تیمی می گوید که کاپیتان CSK از Spider Cam ناراضی است

دوون کانوی، بازکننده چنای سوپر کینگز، هشداری شوم به حریفان تیمش صادر کرده و گفته است که تیمش بیش از 200 ضربه روی سطوح ضربه‌ای خوب را هدف قرار داده است تا مجموع‌های بزرگی را به دست بیاورد که شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقات به آنها بدهد. دوشنبه یکی از آن روزها بود که قهرمانان چهار دوره در ورزشگاه چیناسوامی و با وجود هجوم فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) (62 امتیاز از 33 توپ) و گلن ماکسول استرالیایی (76 امتیاز) امتیاز ماموت 226 برای 6 را در ورزشگاه چیناسوامی به ثمر رساندند. 36 توپ)، CSK همچنان موفق شد در هشت سری پیروز شود.

Conway (83)، Ajinkya Rahane و Shivam Dube نقشی کلیدی در این خفاش ایفا کردند و بیش از 180 گل به ثمر رساندند تا به ChSK کمک کنند تا یک مجموع بزرگ را ثبت کند.

کانوی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: «امشب (دوشنبه) سطح ضربه‌ای واقعاً خوب بود، بنابراین برای اینکه بتوانیم این مجموع بزرگ را به دست آوریم، باید تلاش کنید و نرخ ضربه‌ای حدود 200 به علاوه ایجاد کنید.

نیوزیلندی گفت که در حالی که از بیش از 200 آمار اعتصاب فاصله داشت، از رهانه (37 دوش، 185 ضربه)، دوبه (52، 192.59)، آمباتی رایودو (14، 233.33) و معین علی (19) خوشحال بود. نه بیرون، 211.11)، نرخ اعتصاب درخشانی داشت.

من موفق به رسیدن به آن نشدم (بیش از 200) اما برخی از کارهای انجام شده توسط بازیکنان دیگر مانند Ajinkya، Dube، Rayudu و Moeen Ali در نهایت همه آنها به نرخ ضربه بسیار خوبی دست یافتند و این چیزی است که ما را به یک مقدار بسیار رقابتی سوق داد. .

کانوی که امتیاز 184.44 را به دست آورد، افزود: “احتمالاً این نوع ویکت است که ضربه زدن در آن واقعاً خوب است.”

بت‌باز چپ‌دست 31 ساله از کاپیتان ماهندرا سینگ دونی به خاطر نگه داشتن دو اسکی‌باز در پشت کنده‌ها برای اخراج دو بت‌باز خطرناک در دو پلسیس و ماکسول بسیار سپاسگزار بود.

نیوزیلندی گفت که مطمئن است شخصی مانند Dhoni هرگز آن اسکی بازان را جارو نخواهد کرد – یکی از سخت ترین صیدها در بازی شبانه.

اینها (فاف و ماکسول) صیدهای بسیار سختی بودند زیرا گرفتن توپهایی که مستقیماً در شب تاریک پرواز می کنند آسان نیست. من بسیار خوش شانس بودم که ام اس (Dhoni) در دستکش بود، زیرا اگر کسی باشد که بخواهید از این شانس های سخت استفاده کند، احتمالاً او پسر شما است. برای ما خوب بود که بر شتاب اینینگ‌ها (غلبه بر) حرکت کنیم و در نهایت به ما کمک کرد تا در مسابقه پیروز شویم.»

کانوی خاطرنشان کرد که بازیکنان CSK می‌توانستند تحت فشار قرار بگیرند تا از یک مجموع بزرگ دفاع کنند، که احتمالاً منجر به این شد که آنها چند گل را واگذار کنند.

“هیچ کس سعی نمی کند از عمد شکارها را رها کند، چنین اتفاقاتی رخ می دهد. نمی دانم فشاری روی زمین بازی ها وجود داشت یا نه. خوشبختانه، این برای ما گران نبود، اما باید به تمرینات زیر ادامه دهیم. فشار، از این موقعیت های نیمه استفاده کنید. خوشبختانه، ما خوب توپ زدیم و این به بازیابی (خسارت ناشی از) آن شکارها کمک کرد.

قبل از اینکه ما به میدان برویم، ام اس گفت که در برخی مواقع به ما فشار خواهد آمد. حرکتی که آنها (RCB) داشتند درخشان بود. فاف و گلن ما را تحت فشار قرار دادند، اما ما همیشه احساس می‌کردیم که با 200 امتیاز بیشتر روی تخته، اگر دو ویکت بگیریم، همیشه می‌توانیم به عقب برگردیم.

“بنابراین برای بول‌بازان ما واضح بود – صبور باشید و وقتی فرصت پیش آمد، فقط آن را با دو دست بگیرید.”

مشکل با دوربین اسپایدر

کانوی خاطرنشان کرد که برای بازیکنان آسان نیست که وظایف خود را به راحتی انجام دهند، زیرا سایه دوربین عنکبوتی مشکلاتی را ایجاد می کند. او اضافه کرد که همه چیز نباید به جایی برسد که تکنولوژی در بازی دخالت کند.

این (تداخل) چند بار اتفاق افتاده است که توپ به بادامک عنکبوت و همچنین سیم‌ها نزدیک شده است، که واضح است که می‌تواند بازیکن را بترساند. فکر می کنم فاف چند بار دور شد چون دوربین سایه عنکبوتی سر راهش بود. بدیهی است که برای بچه ها کمی امتحان است.

“داشتن این فناوری برای نشان دادن زوایای مختلف بازی خوب است، اما به نقطه ای می رسد که (آن) نمی تواند خیلی درگیر بازی شود و در بازی دخالت کند. کانوی گفت: ام اس (دانی) احتمالاً سعی می کرد با داوران صحبت کند و گفت: “خیلی به مسابقه نزدیک نشوید و سعی کنید از زیاده روی (از آنچه در حال رخ دادن است) اجتناب کنید.

ستایش پاتیران

کانوی از تلاش برنده بازی ماتیشا پاتیرانا، بازیکن جوان سریلانکایی برای CSK تمجید کرد.

بولینگ عالی پاتیرانا در اورهای هجدهم و بیستم – او شهباز احمد (اور هجدهم) را اخراج کرد و در آخرین اوور فقط 10 ران را واگذار کرد، به غیر از گرفتن ویکت SS Prabhudessai – به CSK کمک کرد تا حمله RCB را متوقف کند.

بله، من فکر می کنم ماتیشا تلاش ویژه ای کرده است تا به تیم بیاید و اولین بازی خود را امسال در لیگ برتر انجام دهد و (برنامه خود را) تحت این فشار اجرا کند. فوق العاده بود

“او بسیار غیر متعارف است و شخصاً من با توپ رو به رو نشدم، با او در تور روبرو نشدم. خیلی مهم بود که او امشب در کنارمان باشد و برنامه‌هایش را اجرا کنیم که در نهایت به پیروزی ما منجر شد.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله