MS Dhoni به طور انفرادی در اطراف استادیوم قدم می زند و از حمایت هواداران تشکر می کند. نگاه کن

MS Dhoni از طرفداران برای برد CSK در فینال IPL 2023 تشکر می کند© BCCI/Sportzpics

اسطوره واقعی بازی، MS Dhoni طرفدارانی داشت که بدون توجه به اینکه در چه زمینی در لیگ برتر هند (IPL) بازی می کرد، او را دنبال می کردند. پس از حذف فینال یکشنبه، برخی از هواداران حتی به خوابیدن در ایستگاه قطار رفتند تا برای فینال به تعویق افتاده روز دوشنبه در دسترس باشند. زمانی که چنای سوپر کینگز با شکست گجرات تایتانز در مسابقه تعیین کننده عنوان قهرمانی را به دست آورد، دونی تصمیم گرفت تصمیم خود را برای کناره گیری به عنوان هدیه ای به طرفدارانش حفظ کند. پس از بازی، او حتی به پیاده روی انفرادی رفت تا از حمایت مردم تشکر کند.

در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، دونی در حال قدم زدن در اطراف استادیوم نارندرا مودی و دست تکان دادن برای هوادارانی که تا انتها ماندند دیده می شود. اینم ویدیو:

پس از بازی، Dhoni اعتراف کرد که بازنشستگی برای او راحت تر است، اما او می خواهد سخت کار کند و سعی کند یک فصل دیگر بازی کند.

“دنبال جوابی می گردی؟ به هر حال، اگر می توانی ببینی، الان بهترین زمان برای اعلام بازنشستگی است. اما با عشق و علاقه ای که نشان دادم، امسال هر کجا بودم، برایم آسان بود. بگویم “ممنونم. خیلی” اما مشکل برای من این است که 9 ماه دیگر سخت کار کنم و برگردم و حداقل 1 فصل دیگر از IPL بازی کنم. خیلی به بدن بستگی دارد، من 6-7 ماه فرصت دارم تصمیم می‌گیرم. این یک هدیه بیشتر برای من خواهد بود، برای من آسان نیست، اما یک هدیه است.”

دونی با تبریک به هواداران برای حمایتشان، گفت که باید تلاش کند یک فصل دیگر برای آنها بماند. «از طریقی که آنها عشق و محبت خود را نشان داده اند، احساس می کنم که باید این کار را برای آنها انجام دهم. شما واقعاً نگران هستید زیرا این آخرین بخش از زندگی من است، همه چیز از نو شروع شد و اولین بازی وقتی از کنارم گذشتم همه نام من را فریاد زدند. چشمانم پر از آب بود و فقط کمی در سنگر ایستادم. فهمیدم که می خواهم از آن لذت ببرم. در چنای هم همینطور بود، آخرین بازی من در آنجا بود، اما خوب است که برگردم و تا جایی که بتوانم بازی کنم. “طلا” در سخنانی احساسی گفت: آنها من را همان طور که هستم دوست دارند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله