MS Dhoni با نام بردن از Shivam Dube در XI بازی مقابل DC همه را گیج می کند. CSK به طرز ماهرانه ای او را ترول می کند

در یک زمین سخت برای گلزنی در استادیوم MA Chidambaram در چنای، چنای سوپر کینگز به رهبری ام اس ثونی بر پایتخت دهلی تسلط یافت تا با یک برد بزرگ گامی دیگر به سوی پلی آف IPL 2023 بردارد. با این حال، مسابقه با سردرگمی آغاز شد زیرا MS Dhoni برنده پرتاب شد و به ضربه زدن انتخاب شد. “ما اول ضربه می زنیم. ما چند بازی روی این ویکت انجام داده ایم. این احتمال وجود دارد که سرعت این ویکت کاهش یابد. ما نمی توانیم از این مسیر شکایت کنیم. ما سعی می کنیم آن را ساده نگه داریم. ما سعی می کنیم همان را تکرار کنیم. چیزی. سعی کنید نقشه خود را اجرا کنید. سعی کنید برنامه های خود را اجرا کنید. ما یک تغییر داریم. Rayudu برای Dub وارد می شود.”

با این حال، زمانی که برگه تیم منتشر شد، نشان داد که Dube و Rayudu هر دو در XI بودند. سپس مشخص شد که دونی ممکن است اشتباه کند. مجموعه‌ای از واکنش‌های سرگرم‌کننده دنبال شد، که با دسته توییتر خود CSK شروع شد. CSK دو عکس منتشر کرد، یکی نشان می‌دهد که Dhoni Shadow در حال تمرین ضربتی با Dubey در کنار عنوان “Tala در تمرین” و دیگری همان عکس با غیبت Dubey با عنوان “Tala on a Roll” است.

با صحبت در مورد بازی، میزبان Chennai Super Kings در روز چهارشنبه در چنای با 27 ران از دهلی کپیتالز شکست داد و شانس بازدیدکنندگان برای صعود به پلی آف IPL را کاهش داد. پس از انتخاب ضربه زدن، MS Dhoni 20 گل از 9 توپ به ثمر رساند تا به میزبان چنای سوپر کینگز کمک کند تا امتیاز قابل احترام 167/8 را ثبت کند. در پاسخ، batsmen های DC کار سختی را دیدند و در 20 اور خود فقط توانستند 140/8 را مدیریت کنند.

رایلی روزو با 37 توپ 35 گلزنی کرد. پیش از این، CSK هرگز راه نیفتاد زیرا بولرهای دهلی در فواصل زمانی منظم ضربه می زدند. با این حال، Dhoni و Ravindra Jadeja (21) برای عبور از مرز 160 دویدن، به مرزها و حداکثرهای مورد نیاز رسیدند. اسپینرهای Axar Patel (2/27)، Kuldeep Yadav (1/28) و Lalit Yadav (1/34) چهار ویکت را بین خود به اشتراک گذاشتند در حالی که میچل مارش سه اسکالپ گرفت.

امتیازات مختصر: Chennai Super Kings 167 برای 8 در 20 اور (Shivam Dube 25؛ Mitchell Marsh 3/18, Axar Patel 2/27). پایتخت دهلی 140 برای 8 در 20 اور (رایلی راس 35؛ ماتیشا پاتیرانا 3/37)

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله