MI vs KKR IPL 2023 Live Score: The Action Begins! آرجون تندولکار در مسابقه MI و KKR اور اول را برد

به‌روزرسانی نتیجه مسابقه MI و KKR: MI در مقابل KKR قرار می‌گیرد© BCCI


به‌روزرسانی‌های زنده MI و KKR IPL 2023: رحمان الله قرباز و نارایان جاگادیسان پرونده شوالیه های کلکته را علیه سرخپوستان بمبئی آغاز کردند. از سوی دیگر، آرجون تندولکار اولین ویکت را برای MI می زند. Suryakumar Yadav کاپیتان ایستاده MI برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه IPL 2023 خود در ورزشگاه Wankhede روز یکشنبه مقابل KKR کاسه کند. روهیت شارما کاپیتان معمولی به دلیل مشکل معده از زمین خارج شد اما در لیست جایگزین قرار گرفت. روز بزرگی برای MI زیرا آرجون تندولکار جوان اولین بازی خود را در IPL انجام می دهد. (جدول امتیازات IPL 2023)

اخبار زنده بازی IPL 2023 بین MI و KKR از ورزشگاه وانخده: • 15:30 (IST)

  MI vs KKR Live: در اینجا می رویم

  مسابقه IPL 2023 بین هندی های بمبئی و نایت رایدر کلکته با افتتاحیه رحمان الله قرباز و نارایان جگادیسان برای KKR آغاز می شود. از سوی دیگر، ابتدا برای MI بولینگ خواهد بود.

 • 15:15 (IST)

  MI vs KKR Live: KKR XI Play

  شوالیه سواران کلکته (بازیگر یازدهم): رحمانولا گورباز (دوزگر)، ونکاتش ایر، ان جاگادیسان، نیتیش رانا (ج)، رینکو سینگ، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، اومش یداو، لاکی فرگوسن، وارون چاکرابورتی

 • 15:15 (IST)

  MI vs KKR Live: MI’s Playing XI

  سرخپوستان بمبئی (بازیکن یازدهم): ایشان کیشان (دوزگر)، کامرون گرین، تیلاک ورما، سوریاکومار یاداو (ج)، تیم دیوید، نهال وادهرا، آرجون تندولکار، هریتیک شوکین، پیوش چاولا، دوان جانسن، رایلی مردیت

 • 15:14 (IST)

  MI vs KKR Live: این چیزی است که نیتیش رانا در حین بازی می گفت

  “به هر حال ما قرار بود اول ضربه بزنیم. روحیه در رختکن خوب است، ما باید بولینگ خود را بهتر کنیم. فکر می کنیم می توانیم 200-210 بگیریم. فکر می کنم توپ می تواند در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند شما را برنده شود. یک تورنمنت، این یک ورزش تیمی است. این برای ما خوب است که همه در حال گلزنی هستند. ما روی این ویکت شرط می بندیم که حدود 180 گل بزنیم، ما به عنوان یک تیم بازی می کنیم.”

 • 15:12 (IST)

  MI vs KKR Live: این چیزی است که Suryakumar Yadav در حین بازی می گفت

  “من دوست دارم اول کاسه بازی کنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به چوب ضربه می زند. روهیت بیرون است، او یک حشره معده دارد. وقت آن است که یک نمایش خوب ارائه دهیم. ما با یک جایگزین می رویم، دوان یانسن وارد می شود. بقیه هم همینطور.”

 • 15:01 (IST)

  MI در مقابل KKR زنده: MI برنده بازی پرتاب، انتخاب کاسه

  سوریاکومار یاداو، کاپیتان ایستاده هندی‌های بمبئی، برنده بازی شد و در مسابقه IPL 2023، در مقابل نایت رایدرهای کلکته، خفاش/کاسه را انتخاب کرد.

 • 13:56 (IST)

  MI vs KKR Live: MI پیش بینی یازدهم

  در اینجا ما فکر می‌کنیم که هندی‌های بمبئی در مقابل نایت سواران کلکته در حال بازی یازدهم هستند.

 • 13:54 (IST)

  MI vs KKR Live: آیا جیسون روی جایگزین گورباز خواهد شد؟

  باید دید که آیا KKR مایل خواهد بود تا جیسون روی بتمن انفجاری انگلیسی را در اوج امتحان کند، با توجه به اینکه گورباز نقش خود را در اوج با استعداد ایفا کرده است. سونیل نارین و وارون چاکرابورتی از جمله ویکت های KKR بودند که اخیرا لیتان داس ویکت بان بنگلادشی نیز به آنها پیوست.

 • 13:52 (IST)

  MI vs KKR Live: عملکرد ضعیف آندره راسل با خفاش

  KKR همچنین مشکلاتی در قالب آندره راسل همه کاره خود دارد که با خفاش این IPL مبارزه کرده است. راسل جمعه شب نتوانست سهمیه اورهای خود را در مقابل SRH در کلکته تکمیل کند زیرا از گرفتگی عضلات رنج می برد، اما سه ویکت او KKR را برای مدت طولانی در بازی نگه داشت.

 • 13:51 (IST)

  MI vs KKR Live: ضربه خیره کننده نیتیش رانا در برابر SRH

  کاپیتان KKR، رانا، برنامه روتین خود را با چوب کنار گذاشت تا از 41 توپ در روز جمعه 75 گل به ثمر برساند و از بازگشت به فرم خبر دهد. از سوی دیگر، رینکو در دو بازی آخر خود با خفاش، به تنهایی پنج چهار و 10 ششش را با دو ضربه با کیفیت بالا در اورهای مرده زد. کانون توجه یک بار دیگر بر روی بت زن جوان با استعداد در ترکیب KKR خواهد بود.

 • 13:49 (IST)

  MI در مقابل KKR Live: بزرگترین تهدید MI

  رینکو سینگ بزرگترین تهدید با خفاش برای MI خواهد بود زیرا چپ دست در دو بازی اخیر خود در حالی که در شماره 7 ضربه می زد، 48 و 58 گل شکست ناپذیر را به ثمر رسانده است. همچنین، کاپیتان نیتیش رانا، ونکاتش ایر، رحمانولا گورباز و شاردول تاکور در میان اجراها برای KKR که نشان می دهد MI باید در همه بخش ها بهترین باشد.

 • 13:47 (IST)

  MI در مقابل KKR Live: MI به ترتیب ضربه زدن جوان آنها بستگی دارد

  MI از اسلحه های جوان خود تیم دیوید، کامرون گرین، تیلاک وارما و ایشان کیشان استفاده خواهد کرد تا در حالی که KKR یک مبارزه باورنکردنی را تا انتها انجام می دهد تا یک پیروزی خیره کننده بر گجرات تایتانز به دست آورد و تا آخرین توپ با SRH مبارزه کند.

 • 13:46 (IST)

  MI vs KKR Live: غیبت جافری آرچر

  هندی‌های بمبئی احتمالاً بدون بازیکن ACE خود، جافری آرچر، که از زمان حضورش در اولین فصل به دلیل مشکل آرنج تازه‌ای از میادین دور بوده، حضور خواهند داشت. جیسون بهرندورف و رایلی مردیث باید مسئولیت بخش بولینگ سریع را بر عهده بگیرند در حالی که انتظار می‌رود پیوش چاولا از بازی قبلی که 3/22 را به دست آورد به فرم خود ادامه دهد.

 • 13:42 (IST)

  MI vs KKR Live: پچ ضعیف Suryakumar Yadav

  روهیت شارما در مقابل دهلی کپیتالز 65 برنده بازی را به ثمر رساند، اما چالش برای کاپیتان MI این خواهد بود که ثبات را ایجاد کند، به خصوص در شرایطی که دیگر تیم ارشد، سوریاکومار یاداو، دوران بدی را پشت سر می گذارد.

 • 13:41 (IST)

  MI در مقابل KKR Live: چالش بزرگ برای MI

  در حالی که سرخپوستان بمبئی توانستند در آخرین بازی خود مقابل دهلی کپیتالز روند شکست ناپذیری خود را بشکنند، نایت رایدرهای کلکته جمعه شب در رقابتی با امتیاز بالا در باغ ادن در مقابل سانرایزرز حیدرآباد شکست خوردند. با این حال، علیرغم پیروزی در بازی قبلی، موفق ترین تیم IPL، هندی های بمبئی، در ورزشگاه وانکهد تحت فشار بیشتری قرار خواهد گرفت زیرا آنها نتوانسته اند تا کنون در IPL 2023 از پتانسیل خود استفاده کنند.

 • 13:29 (IST)

  MI vs KKR Live: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین هندیان بمبئی و نایت رایدر کلکته از استادیوم وانخده بمبئی خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله