LIVE India vs Australia 3rd Series ODI Match Update: T Natarajan اولین بازی خود را انجام می دهد ، هند یک خفاش را در برابر استرالیا انتخاب می کند

LIVE India vs Australia Updates Point 3 ODI: T ناتاراجان اولین بازی می کند ، هند برابر استرالیا انتخاب می کند

نتایج به روزرسانی “استرالیا در برابر هند”: استرالیا ، به هدایت آرون فینچ ، قصد دارد یک جارو تمیز را انجام دهد.© توییتر


استرالیا در سری سه مسابقه نهایی ODI در Oval Ground مانوکا در کانبرا به مصاف هند می رود. میزبان با پیروزی یک پیروزی پاک در سری ODI انجام داد و در دو بازی قبلی با برتری باشکوه برنده شد. در دو بازی اول در Cricket Ground سیدنی ، استرالیا به ترتیب با 66 دوش و 51 دوش هند را شکست داد. این پنج باخت در قالب ODI برای تیم هندی است که دنباله آن به شروع سریال در اوایل سال جاری در نیوزیلند برمی گردد. میزبان پس از آسیب دیدگی در طی ODI دوم ، خدمات افتتاح کننده دیوید وارنر ، یکی از بازیکنان اصلی در دو مسابقه را که تاکنون برگزار شده است ، از دست خواهد داد. پت کامینز با شلیک های محدود برای بقیه پای خود استراحت کرد. (کاربرد)

بوق تجاری

سومین ODI بین استرالیا (AUS) و هند (IND) ، مستقیم از Manuki Aval ، کانبرا • 8:56 صبح (IST)

  مارنوس لابوشان در غیاب دیوید وارنر دوره هایی را باز می کند

  مارنوس لابوشان در سری آخر ODI همزمان با آرون فینچ کار خود را آغاز خواهد کرد. فینچ در جریان تساوی این موضوع را تأیید کرد و افزود که تیم او تمام تلاش خود را برای تلاش برای پیروزی در این بازی انجام خواهد داد.

 • 8:52 صبح (IST)

  چهار تغییر در تیم هند ، سه تغییر در استرالیا

  تی ناتاراجان ، شوبمن گیل ، شاردول تاکور و کولدیپ یاداو بخشی از تیم هند هند بودند. نائودیپ ساینی ، محمد شامی ، یوزوندرا چاهال و مایانک آگاروال خواهند نشست.

  به کامرون گرین ، شان ابوت و اشتون آگار فرصت داده شد. به دلیل نشسته بودن پشتش با دیوید وارنر و پت کامینز ، میچل استارک در حاشیه است.

 • 8:46 صبح (IST)

  Tengaras Natarajan اولین بازی خود را برای تیم هند در Canberra ODI انجام می دهد

  Tengoras Natarajan اولین بازی خود را در سری نهایی ODI انجام می دهد. واردات چپ دست با IPL 2020 که اخیراً به اتمام رسیده تحت تأثیر قرار گرفته است.

 • 8:44 صبح (IST)

  انبارها

  استرالیا XI: آرون فینچ (ج) ، مانوس لابوشان ، استیو اسمیت ، مویس انریکز ، گلن ماکسول ، الکس کری (خورشید) ، کامرون گرین ، اشتون هاگر ، شان ابوت ، آدام زامپا ، جوش هازلوود.

  هند XI: شیار داوان ، شوبمن گیل ، ویرات کولی (ج) ، شراس آیر ، ک.ل. رهول (خورشید) ، هاردیک پاندیا ، راویندرا جدیا ، شاردول تاکور ، کولدیپ یاداو ، یاسپریت بومرا ، تی ناتاراجان.

 • 8:43 صبح (IST)

 • 8:40 صبح (IST)

  استرالیا در آخرین بازی طرفین با کانبرا ، سقوط 9-46 را برانگیخت

  استرالیا در بازی قبلی خود مقابل هند در کانبرا تلاش کرد برگردد. آنها باعث شدند زمین لغزش 9-46 پیروز شود که در یک مرحله باورنکردنی به نظر می رسید.

 • 8:36 صبح (IST)

  کامرون گرین اولین بازی خود را برای استرالیا در ODI نهایی انجام داد

  کامرون گرین پس از معرفی سقف 230 № ODI توسط استیو اسمیت در ODI کانبرا آغاز به کار کرد.

 • 8:32 صبح (IST)

  آرون فینچ خوشحال است که دوباره مقابل هواداران بازی می کند

  هارون فینچ ، کاپیتان استرالیایی “شمشیرهای سفید” ، این بازی را در حضور هواداران در سرزمین مادری خود احساس خوبی توصیف کرد. فینچ پس از پیروزی تیمش در دومین ODI ، 51 مایل ، در اینستاگرام ظاهر شد. او نوشت: “یک سریال عالی برنده شد ، خیلی خوب است که به میهنم برگردم و دوباره مقابل هواداران بازی کنم.”
 • 8:28 صبح (IST)

  آرون فینچ می گوید استرالیا نگران فرم میچل استارک نیست

  میچل استارک گرانترین دیگ بخار استرالیا در دو ODI اول در برابر هند بود و فقط با یک ویکت 147 رانندگی را واگذار کرد. با این حال ، آرون فینچ ، ناو استرالیایی ، از استارک حمایت کرده است تا با ادامه تور هند ، آن را بهبود بخشد.
 • 8:16 صبح (IST)

  بیضی مانوکا میزبان بازی دوم هند و استرالیا خواهد بود

  سری نهایی ODI دومین بازی خواهد بود که در میدان بیضی مانوکا بین هند و استرالیا برگزار شده است.

 • 8:11 صبح (IST)

  سلام!

  به پخش مستقیم ما از سری نهایی ODI سه مسابقه بین استرالیا و هند در Manuka Oval در کانبرا خوش آمدید. میزبان با پیروزی یک پیروزی پاک را در این سری انجام داد و در دو بازی اول با پیروزی ظاهر شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله