LIVE India vs Australia 2nd Series ODI Match Update: بازدید کنندگان به دنبال کسب سطح پس از شکست در افتتاحیه ODI هستند

LIVE India v Australia Updates 2nd ODI نمره: بازدید کنندگان هنگام باز کردن ODI پس از شکست به دنبال سطح هستند

به روزرسانی حساب ها استرالیا – هند: تیم هند برای زنده ماندن در سری ODI سه مسابقه به یک پیروزی احتیاج دارد.© خبرگزاری فرانسه


میزبان استرالیا در سری دوم ODI سه مسابقه ای در زمین کریکت در سیدنی میزبان هند است. میهمانان برای زنده ماندن در این سری پس از شکست در بازی افتتاحیه که در همان مکان با برتری 66 دوش انجام شد ، به یک پیروزی احتیاج دارند. واگن استرالیایی ، مارکوس استوینیس از آمادگی برای بازی مطمئن نیست زیرا از ناحیه جانب آسیب دید. در بازی افتتاحیه ، استوینیس در هفتمین گل خود با دو گل زمین را ترک کرد. با اسکن بیشتر مشخص شد که وی دارای “بار جانبی کم” است. اگر Stoinis پس از گذراندن چند نمایش قدرتمند در کریکت خانگی عملکردی نداشته باشد ممکن است کامرون گرین فرصتی پیدا کند. تیم هند با مشکلات مصدومیت مبارزه نمی کند ، اما عملکرد بولرها در افتتاحیه ODI باعث نگرانی می شود. نائودیپ ساینی و یوزوندرا چاهال در 10 طلسم خود بیش از 80 دوش را از دست دادند و جاسپر بومرا 73 دوش را از دست داد. (کاربرد)

بوق تجاری

پخش دوم ODI بین استرالیا (AUS) و هند (IND) ، به طور مستقیم از سیدنی • 8:20 صبح (IST)

  استرالیا علیه هند ، دومین ODI: پخش مستقیم ، جزئیات پخش

  دومین ODI بین استرالیا و هند به صورت مستقیم از Sony Liv پخش خواهد شد. در آینده ، این بازی از شبکه ورزشی سونی پخش خواهد شد.
 • 8:15 صبح (IST)

  درود و خوش آمد!

  سلام و به همه خوش آمدید به پخش مستقیم ما از سری دوم ODI از سه مسابقه بین استرالیا و هند. این بازی در زمین کریکت در سیدنی اتفاق می افتد. میهمانان برای زنده ماندن در این سری پس از باخت در بازی افتتاحیه با 66 دوش به یک برد نیاز دارند.

  در اینجا پیش نمایش مسابقه را مشاهده می کنید.

مباحث ذکر شده در این مقاله