Lacknow Super Giants پیش بینی XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023: آیا Quinton De Kock جایگزین Kyle Myers خواهد شد؟

عکس فایل توسط کایل مایرز.© BCCI/IPL

Lacknow Supergiants روز شنبه در استادیوم کریکت اکانا به مصاف پنجاب کینگز خواهد رفت. تیم تحت رهبری KL Rahul در دو بازی اخیر خود پیروز شده است و یک برد دیگر در روز شنبه آنها را به صدر جدول رده بندی IPL خواهد رساند. در حالی که کاپیتان راهول تا کنون با میزان ضربات خود دست و پنجه نرم کرده است، غول های بزرگ قهرمانان جدیدی برای بردن تیم به خانه پیدا کرده اند. در حالی که Krunal Pandya نمایشی همه جانبه را در برابر سان رایزرز حیدرآباد ارائه کرد، توپ 19-بال خیره کننده 62 نیکلاس پوران هند غربی به آنها کمک کرد تا در آخرین مسابقه خود یک 212 سخت را مقابل رویال چلنجرز بنگلور ثبت کنند.

LSG ترکیب ضربتی متعادلی دارد و کایل مایرز در دو مسابقه اول توپ را باز می کند، در حالی که تیم متوسط ​​پایین تر از مارکوس استوینیس، پوران و آیوش بادونی روز گذشته نشان دادند که می توانند در بازی های سخت پیروز شوند.

با این حال دیپک هدی هنوز موفق نشده است.

از دست دادن سه ویکت در نیمه وقت تقریباً تعقیب آنها را در برابر RCB به خطر انداخت و LSG امیدوار بود که این فقط یک انحراف باشد.

در بین بولرها، آنها ترکیب خوبی از سرعت و چرخش دارند. در حالی که مارک وود و آوش خان خوب به نظر می رسیدند، راوی بیشنوی کهنه کار، آمیت میشرا و کرونال پاندیا نیز در نقش های خود خوش درخشیدند.

کایل مایرز شکست های خود را داشته است، اما انتظار می رود LSG از او حمایت کند. این بدان معناست که کوئینتون د کاک احتمالا به گرم کردن نیمکت ادامه خواهد داد.

لاکنو سوپر غول‌ها یازدهم مقابل پادشاهان پنجاب را پیش‌بینی کردند

کی ال راهول (ج)، کایل مایرز، دیپاک هودا، مارکوس استوینیس، آیوش بادونی، کرونال پاندیا، نیکلاس پوران (و)، جایدو اونادکات، آوش خان، مارک وود، راوی بیشنوی

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله