Knocking Door: Graeme Smith’s IPL 2023 Huge Star

گراهام اسمیت، کاپیتان سابق آفریقای جنوبی، از ویرات کوهلی می‌خواهد که از گزینه‌های امتیازدهی متفاوتی استفاده کند، مانند پرتاب در مقابل اسپینرها بعد از پاورپلی، پس از اینکه رویکرد “عمیق بازی” ستاره هندی ضربه‌زن مورد انتقاد قرار گرفت. کوهلی در این IPL بیش از 400 ران به ثمر رسانده است.

سخت است که بگوییم آیا کسی تا این حد یک ضربه زننده بوده است یا خیر. چند چیز که برای من برجسته است، خفاش‌بازان هندی در اطراف ویرات در RCB هستند و بسیار کوتاه هستند. PTI در طول تعامل.

فکر می‌کنم تیم‌های میانی بعد از شماره 3 مشکل داشتند. آنها چند ترکیب را امتحان کردند. سپس در شماره 5 و 6 به مبارزه پرداختند و فشار روی ویرات (کهلی)، فاف (دو پلسیس) و (گلن) بود. ) مکسول مجری اصلی خواهد بود. اسمیت افزود: اگر RCB بتواند مناطقی از پشتیبانی را پیدا کند، می تواند Virat را حتی بیشتر آزاد کند.

برخلاف Suryakumar Yadav بت‌باز هند بمبئی، که یکی از بازیکنان بزرگ بازی سوئینگ است، مناطق گل‌زنی کوهلی سنتی‌تر هستند.

ما می دانیم که ویرات در مقابل چرخش زیاد جارو نمی کند و تا حد زیادی در زمین بازی می کند. و اگر مجبور بودید فیلدها را تنظیم کنید، احتمالاً می‌توانید این کار را انجام دهید و مرزهای تعداد او را بعد از شش اور کنترل کنید و ممکن است این منطقه‌ای باشد که او می‌تواند رتبه‌بندی کند.” اسمیت با رقیب سابق خود ریکی پونتینگ موافق بود که خفاش های لنگر جایی ندارند، به خصوص در شرایط هند.

“ببین، من با ریکی از نظر احساساتش موافقم. تنها چیزی که می خواهم اضافه کنم این است که باید شرایط را در نظر گرفت. جایی برای لنگر در هند نیست و امتیازات در این IPL بالا بوده است. و حتی بالاتر با Impact Players و گاهی اوقات 215، 220 طول می کشد تا در بازی باشد.

بازی تغییر کرده است، من فکر می‌کنم پاورپلی کمی کنترل‌شده‌تر است، زیرا بازیکنان بیشتری در رینگ وجود دارند. هنگامی که زمین گسترده شده و اسپینرها وارد بازی می شوند، امثال SKY بازی را تغییر داده اند و آنقدر پویا هستند که در سراسر زمین گل می زنند. آنها کار را جارو می کنند و کار را پیچیده می کنند، زیرا از نظر ذهنی آماده هستند که همیشه بازی کنند.”

جیسوال در را لگد می زند

اسمیت یاشاسوی جیسوال جوان را به عنوان یک بازیکن باورنکردنی توصیف کرد که با تمام خشم خود دروازه تیم ملی را می کوبد و قبلاً 575 دوش به ثمر رسانده است.

او (جیسوال) باورنکردنی بود. از فصل گذشته عملکردهای درون زمینی و رشد او را در بازی خود تماشا کردم. یک توانایی طبیعی برای پیدا کردن شکاف و افزایش قدرت او در سمت پا و جلوگیری از چرخش او، که یک نکته مثبت بزرگ است.

و او یک بازی همه جانبه بسیار خوب دارد، اما وقتی با او صحبت می کنید، او بسیار مصمم است. روشی که او با آن کنار می آید فوق العاده است. از نظر انتخابی (برای تیم هند)، او قطعاً با عملکرد خود درها را به هم می زند و این تنها کاری است که می تواند انجام دهد. کریکت هندی از داشتن گزینه های زیادی برخوردار است. هند روهیت شارما، ویرات کوهلی، شوبمن گیل و منتخبان را دارد. اسمیت، مدیر سابق تیم کریکت آفریقای جنوبی نیز معتقد است که BCCI و منتخبان ملی باید خط مشی مشخصی برای تیم T20 داشته باشند و در کوتاه ترین فرمت در مورد آینده برخی از ستاره های ارشد تصمیم بگیرند.

کریکت هند باید استراتژی خود را با بازیکنان ارشد تصمیم بگیرد و در کریکت T20، استراتژی آنها در مسابقات توپ سفید هر سال چگونه است. من فکر می کنم منطقه ای که شروع به قوی شدن کرده است، میانه با تیلاک ورما، NEBA و جیتش است، شما بازیکنان قدرتمند زیادی دارید.

او در پایان گفت: با (کاپیتان) هاردیک (پاندیا) به عنوان بازیکن همه کاره، تیم میانی قوی به نظر می رسد و آینده بازیکنان بزرگسال چالش بزرگی خواهد بود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله