Knight Riders XI در مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 پیش بینی کرد: آیا Umesh Yadav جایگاه خود را پیدا خواهد کرد؟

IPL 2023: KKR در مسابقه بعدی به مصاف RR می رود© BCCI

نایت رایدر کلکته در بازی بعدی خود در IPL 2023 روز پنجشنبه در باغ ادن به مصاف راجستان رویالز خواهد رفت. تیم نیتیش رانا با 5 برد از 11 مسابقه در حال حاضر در رده پنجم جدول قرار دارد. KKR پس از پیروزی با 5 ویکت در یک رویارویی هیجان‌انگیز مقابل پنجاب کینگز وارد این دیدار خواهد شد. اومش یداو، ستاره آنها که از ناحیه همسترینگ مصدوم شده بود، در چند بازی اخیر نیمکت نشین بوده و انتظار می رود در بازی مقابل RR به ترکیب یازدهم بازگردد.

در حال حاضر، چهار تیم، از جمله KKR و راجستان رویالز، 10 امتیاز در ترافیک میان جدول برای پلی آف دارند. ممکن است RR در نرخ خالص اجرا (NRR) جلوتر باشد، اما اگر KKR به روند پیروزی خود ادامه دهد، معادله می تواند به سرعت تغییر کند، زیرا یک برد برای هر یک از طرفین آنها را به چهار تیم برتر می برد.

از نظر نبردهای کلیدی و استراتژی های تیمی، KKR یک بار دیگر بر وارون چاکرابورتی تکیه می کند که در هر دو پیروزی قبلی خود شخصیت اصلی بود.

چاکرابورتی پس از دفاع از 9 ران در آخرین اور مقابل SRH، 3/26 را در برابر پنجاب کینگز برد.

در حالی که سونیل نارین، بازیکن آهسته باتجربه آنها برای به دست آوردن ویکت تلاش کرده است، چاکرابورتی با 17 ویکت در این فصل به عنوان برترین اسپینر KKR ظاهر شده است. در حالی که اندیشکده KKR حاضر نیست نارین را که تنها یک ویکت در هشت مسابقه اخیر دارد، تسلیم کند، چهار اوور چاکرابورتی بار دیگر بسیار مهم خواهد بود.

XI پیش بینی شده در مقابل RR: رحمانولا گورباز (W)، جیسون روی، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، رینکو سینگ، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، وایبهاو آرورا/امش یاداو، هارشیت رانا، وارون چاکرابورتی.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله