KL Rahul هواداران را به تیم “هند” معرفی می کند. Ch

استرالیا در برابر هند: KL Rahul طرفداران خود را معرفی می کند

KL Rahul عکسی با هاردیک پاندیا و مایانکو آگاروال منتشر کرد.© اینستاگرام


KL Rahul که روز جمعه در افتتاحیه سری Twenty20 International (T20I) در کانبرا با یک خفاش نیم قرن بازی کرد ، روز شنبه در شبکه های اجتماعی صحبت کرد تا نیمکت های عقب تیم کریکت هند را به هواداران معرفی کند. KL Rahul چند عکس خود را با Hardyk Pandya و Mayanko Agarwal به اشتراک گذاشت. در عکس اول شما می توانید کریکت های هند را ببینید که از یک قطار سواری لذت می برند و در عکس دوم KL Rahul و Hardik دستگاه های خود را فشار داده اند. “نیمکت های عقب” ، – گفت KL تصاویر راهول

بوق تجاری

هند به لطف نمایش های استثنایی تی تی ناتاراجان و یوزوندرا چاهل جانشین ضربه مغزی ، در 11 مسابقه اولین T20I خود را به دست آورد. هر دو کاسه هر کدام سه دروازه برداشتند.

علاوه بر نیم قرن بازی KL Rahul ، راویندرا Jadea با 44 ضربه به جای 23 گل ، یک ضربه ناگهانی بازی کرد. خوراکهای او از پنج حد و حداکثر تشکیل شده بود.

در فینال بیش از نوبت هند ، جید با تندر توپ میچل استارک به کلاه ایمنی برخورد کرد.

جید که در هنگام استراحت ظهر از سرگیجه شکایت داشت ، Chahal به دلیل تعقیب استرالیا مورد اصابت قرار گرفت ، و مردی که پاهایش را چرخاند بابت گرفتن سه ویکت برای 25 دوی از طلسم پاداش داد.

بالا رفته

بعداً همان روز ، جید از سری T20I حذف شد و شورای کنترل کریکت هند (BCCI) دیگ سریع شاردول تاکور را به تیم هند اضافه کرد.

مطالب پیشنهادی  پاکستان در مقابل زیمبابوه: عثمان قدیر به پاکستان الهام می گیرد تا سری 3-0 T20I را بر سر زیمبابوه سفید کند

دومین T20I این سری دائمی روز یکشنبه در زمین کریکت سیدنی برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله