KL Rahul دلیل نرخ ضربه پایین را با وجود اینکه LSG دنبال 213 دوش در برابر RCB است توضیح می دهد.

لاکنو سوپرجاینتز (LSG) در بازی روز دوشنبه خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023، یک توپ آخر هیجان انگیز را برای تعقیب هدف 213 دوش مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) انجام داد. ابتدا مارکوس استوینیس و سپس نیکلاس پوران بودند که هر دو نیم قرن گلزنی کردند تا نقش های کلیدی را در پیروزی تیم خود ایفا کنند. با این حال، با ناامیدی هواداران آنها، عملکرد کاپیتان KL Rahul که تنها 18 دوش از 20 توپ انجام داد، مشکوک بود.

اگر استوینیس (65 ​​توپ از 30 توپ) و پوران (62 توپ از 19 توپ) نبودند، غول های بزرگ در سمت بازنده به پایان می رسیدند. هیچ یک از batsmen های دیگر، از جمله کاپیتان راهول، نتوانستند کمک های ارزشمندی داشته باشند. با این حال، پس از بازی، راهول توضیح داد که چرا تصمیم گرفت با سرعت کمتری دویدن را به ثمر برساند.

“باور نکردنی. این چیناسوامی است، تنها زمینی که در آن تعداد زیادی توپ آخر ممکن است. از موقعیتی که در آن بودیم، پیروزی در پایان فوق العاده است. باید سخت می رفتیم و توپ زود می چرخید و آنها 2-3 ویکت گرفتند تا به ما فشار بیاورند. راهول اعتراف کرد که تنها دلیلی که امروز دو امتیاز گرفتیم، به خاطر نحوه ضربه زدن به تیم های پایین تر است.

ضربه زن باز در مورد نرخ ضربه و سهم خودش گفت: “این برای من ایده آل نیست، من می خواهم دوش های بیشتری را به ثمر برسانم و همچنین نرخ ضربه خود را افزایش دهم. ما در لاکنو روی دو ویکت سخت بازی کردیم و امروز با 3 ویکت شکست خوردیم بنابراین من آهسته تر رفتم. می خواستم تا آخر بمانم و با نیکی بازی کنم. ضربات 5، 6، 7 سخت ترین موقعیت ها برای بازی هستند و در اینجا بازی ها برد و باخت هستند. از قدرت مارکوس و نیکی خبر داریم و آیوش هم آمده است. او سال گذشته 2-3 ناک اوت داشت و به عملکرد خوب ما ادامه داد.

با این برد، لاکنو با 3 برد در 4 بازی اول خود، در صدر جدول رده بندی IPL 2023 قرار گرفت. از سوی دیگر، تیم بنگلور با یک برد در سه بازی و امتیاز خالص منفی 0.800- در رده هفتم جدول امتیازی قرار دارد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله