KL Rahul در حالی که یاشاسوی جیسوال سریعترین پنجاه خود را در IPL شکست می دهد ادای احترام می کند.

یاشاسوی جیسوال برای راجستان رویالز در IPL 2023 بازی می کند© BCCI

این نمایش یاشاسوی جیسوال در باغ های ادن بود که این بازیکن جوان در روز پنج شنبه در برابر نایت رایدر کلکته رکورد سریعترین پنجاه در لیگ برتر هند (IPL) را شکست. جیسوال عالی به نظر می رسید زیرا نیم قرن خود را در 13 توپ به ثمر رساند – یک توپ کمتر از رکورد قبلی که توسط KL Rahul و پت کامینز در اختیار داشت. برای کسب پیروزی راجستان رویالز کافی بود و این راهول بود که ادای احترام در رسانه های اجتماعی برای قهرمانی را رهبری کرد.

یاشاسوی جیسوال به روند پر شور خود در IPL ادامه داد و با شکستن سریع‌ترین پنجاه در تاریخ مسابقات، پس از بهترین رکورد یوزوندرا چاهال در تمام دوران، راجستان رویالز به پیروزی 9 ویکتی مقابل کلکته نایت رایدرز رسید تا امیدهای خود را در پلی آف در روز پنجشنبه احیا کند.

چاهال قبل از اینکه با 25/4 درخشان به پایان برسد، پیشتاز ویکت گیر در IPL شد، زیرا RR KKR را به کمتر از 149/8 در باغ ادن محدود کرد. در روزی که خفاش‌بازان KKR برای پیگیری زمان تلاش می‌کردند، جیسوال 21 ساله با ورود به پنج سریع‌ترین سریع تاریخ IPL تنها با 13 توپ، پیشتاز شد و رکورد قبلی KL Rahul و Pat Cummins (14 توپ) را بهبود بخشید. هر یک).

جیسوال در تعقیب متواضعانه، دو ران کمتر از یک قرن داشت (98 توپ از 47 توپ)، یک ضربه با 12 چهار و پنج شش، زمانی که RR.

سامسون با 48 توپ از 29 توپ، پشتیبانی بسیار خوبی از پنجه جنوبی ارائه کرد، زیرا این دو با 121 ران از تنها 69 توپ، یک شراکت بدون وقفه برنده مسابقه داشتند.

این برد با 41 توپ باقی مانده، آنها را به رده سوم نیز رساند (12 امتیاز از 12 مسابقه)، که یک تقویت قابل توجه برای کلین شیت آنها (0.0633) با داغ شدن مسابقه پلی آف بود.

همه چیز برای KKR تمام شد که به رده هفتم سقوط کرد (10 امتیاز، 12 مسابقه).

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله