KKR یک ویدیوی سرگرم کننده منتشر کرد که در آن “3 مرحله آسان برای تبدیل شدن به رینکو سینگ” را نشان می دهد. نگاه کن

عکس از فایل رینکو سینگ.© BCCI/IPL

پس از کاری که او برای کلکته نایت رایدرز در سومین مسابقه این تیم در IPL 2023 انجام داد، مطمئناً بسیاری از کریکت‌بازان جوان می‌خواهند رینکو سینگ باشند. بازیکن همه کاره Aligarh در پنج توپ آخر پنج شش ضربه زد تا به KKR کمک کند تا بزرگترین دزدی تاریخ T20 را با به ثمر رساندن 31 ران در آخرین اور انجام دهد تا برنده مسابقه شود. با وجود اینکه KKR به 28 ران از پنج توپ آخر نیاز داشت، رینکو امید خود را از دست نداد و در نهایت توانست به تیمش کمک کند تا یک برد باورنکردنی را ثبت کند.

روز جمعه، KKR یک ویدیوی خنده دار را در رسانه های اجتماعی آپلود کرد که در آن “3 گام آسان برای تبدیل شدن به رینکو سینگ” را نشان می دهد.

“این مزه فصل تا اینجاست. او فقط در یک اور 6،6،6،6،6 گل زد. SRK او را “باکا” خود می نامد.

قهرمان دو دوره IPL هنگام انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی نوشت: “هیلینگ بله: در اینجا 3 مرحله آسان شما برای تبدیل شدن به “رینکو سینگ” آمده است.

رینکو سینگ، بازیکن همه کاره، روز یکشنبه در بهترین حالت خود بود و در برد تاریخی KKR مقابل گجرات تایتانز، 48 توپ از 21 توپ به ثمر رساند.

سه تحویل اولی که رینکو در اور آخر با آنها روبرو شد پرتاب های کامل بود و ضربه زن در ارسال آنها برای شش ها اشتباه نکرد.

10 دوش از 2 توپ لازم بود، بنابراین یاش دیال یک توپ با طول کوتاه تری زد اما رینکو نیز به آن ضربه زد. آخرین توپ مسابقه باز هم توپی کندتر بود و رینکو با اعصاب فولادی آن را کاسه کرد تا بازی را برای KKR رقم بزند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله