KKR در مقابل SRH، IPL 2023: هری بروک سنتوری سان رایزرز حیدرآباد با 23 ران بر کلکته نایت رایدرز پیروز شد

هری بروک، بازیکن جدید تیم ملی انگلستان، تیم قدرتمند نایت سواران کلکته را با یک قرن 55 توپ پر هیجان به زمین بازگرداند، زیرا Sunrisers Hyderabad در روز شنبه با 23 ران در باغ ادن به دومین برد خود در IPL رسید. یانگ بروک در نهایت موفق شد کد IPL را به سبک SRH بشکند، و یک ماموت 228 برای 4 نفر را در 20 اور تعیین شده در مورد زیبایی ضربتی مدیریت کرد. بولرهای آن‌ها، علی‌رغم چند ضربه از سوی کاپیتان میزبان، نیتیش رانا و رینکو سینگ، برای 7 در 20 اور به 205 نفر محدود شدند. بروک که پس از موفقیت‌هایش در پاکستان به این تیم آورده شد، سرانجام ورود خود را با سبکی اعلام کرد که در سه اور اول، چهار چهار و دو شش را شکست تا SRH بهترین شروع فصل خود را داشته باشد.

بروک که توسط SRH به مبلغ 13.25 کرور خریداری شد، در سه بازی اول فقط 29 بازی را به دست آورد، اما ریتم خود را با 100 توپ 55 پیدا کرد و 12 چهار و سه شش شش را شکست. این قرن اول چاپ شانزدهم بود.

در پاسخ، برای KKR همیشه سخت بود که نرخ دویدن 11 بعلاوه در هر اوور را حفظ کند، اما کاپیتان رانا (75 توپ از 41 توپ) با نیم دوجین به دنبال بول داران SRH رفت و مرد لحظه رینکو را بدست آورد. سینگ (58 توپ از 31 توپ خارج نشد) برای شرکت در 69 ران مخالفت خود در تنها 6.2 اور. این پس از آن اتفاق افتاد که KR در 10 اور اول به 96 فو 5 کاهش یافت.

پس از اینکه تی ناتاراجان از شر رانا خلاص شد، رینکو با یک توپ ربایی دیگر باقی ماند زیرا برای سه اور آخر 57 مورد نیاز بود.

اما بوونشوار کومار (1/29 در 4 اور) در اور هجدهم 10 امتیاز داد و ناتاراجان (1/54 در 4 اور) در اور ماقبل آخر 16 گل زد.

در حالی که رینکو در حال اعتصاب بود و 32 توپ به پایان رسید، عمران مالک (1/36 در 2 اور) به خوبی برگشت تا شاردول تاکور را از تحویل اول اخراج کرد و در واقع بازی را به پایان رساند زیرا پنجه جنوبی در دو تحویل اول در سمت دیگر قرار داشت. . . رینکو با چهار توپ روبرو شد اما عمران سریع و کامل ضربه زد تا او را مهار کند و تنها هشت ران را واگذار کرد.

بروک “باند” با فلسفه SRH

پیش از این، زمانی که سویاش شارما اولین فرصت را برای او به ارمغان آورد، 45 توپ مهلت داد، بروک از 32 توپ 50 توپ را به دست آورد.

بروک همچنین تصمیم دیرهنگام لاکی فرگوسن را با ضربه زدن به کیوی آتشین در همان اوور برای پنج چهار ضرب در 61 اور در راه رسیدن به قرن اول فصل خود، یک برد از اومش یاداو در فینال اور، لغو کرد. . در بالا.

اگر کاسه بازی را انتخاب کردید، عملکرد KKR نیز ناامید کننده بزرگی بود، زیرا کاپیتان آیدن مارکرام نیز در وسط بازی تماشایی بازی کرد و به توپ پنجاه بر 26 رسید و این دو در مجموع 72 ران 47 توپ را به دست آورد.

پس از رفتن مارکرام، ابیشک شارما چپ دست جوان (32؛ 17 ب) پشتیبانی عالی را ارائه کرد زیرا این دو نیز 72 ران (33b) اضافه کردند تا بدبختی را به KKR تحمیل کنند.

هاینریش کلاسن سپس با 16 توپ در 6 توپ بازی کوتاهی انجام داد زیرا SRH پس از اینکه KKR تصمیم به کاسه گرفت، یک نمایش ضربه‌ای عالی ایجاد کرد.

با محرومیت سونیل نارین (4-0-28-0) بومی کارائیب و آندره راسل (2.1-0-22-3) که عضله ای را کشید و نتوانست اوورهای خود را کامل کند، هیچ یک از بول کاران KKR تحت تأثیر قرار نگرفتند.

این روز به طور کامل متعلق به ضربه زن انگلیسی بود که چوب خود را حمل کرد و موفقیت خود را در سوپرلیگ پاکستان (PSL) تکرار کرد، جایی که او 264 دوش برای قلندر لاهور در هشت اینینگ به ثمر رساند که شامل یک قرن بود، با نرخ ضربه 171.4 در سال 2022. انتشار

بروک همچنین اعداد خیره کننده ای در تست ها دارد و 809 دوش با چهار قرن و سه پنجاه در 10 اینینگ به ثمر رسانده است.

KKR ممکن است یک ترفند را از دست داده باشد و به او کمی سرعت شروع کند، زیرا بروک خوشحال بود که Yadav را به تمیز کننده ها می برد، در حالی که فرگوسن آتشین سرکش بود و هر دو 14 ران در اوور ابتدایی خود واگذار کردند.

43 شکست‌ناپذیر سونیل نارین در سه اور موفق شد آنها را به یک اوور چهارم بکشاند و آندره راسل را کاملاً برای زدن یک ضربه دوگانه آماده کرد.

جامائیکایی که برای اولین بار در این فصل بولینگ می کرد، بلافاصله مایانک آگاروال (9؛ 13b) را قبل از کشیدن عضله اخراج کرد.

با این حال، راسل موفق شد اوور را کامل کند و ویکت راهول تریپاتی را در آخرین توپ گرفت تا به KKR یک افتتاحیه حیاتی بدهد.

اما بروک و کاپیتان مارکرام، به‌ویژه در برابر نارین، باهوشانه ضربه زدند و تا پنجاه سالگی دویدند تا نرخ دویدن را در حدود ۱۰ دویدن حفظ کنند.

کاپیتان SRH از بروک حمایت بسیار خوبی کرد و در اواسط اوور در یک مشارکت سرگرم کننده 72 ران که فقط 47 توپ به دست آمد، به خوبی مذاکره کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله