Jasprit Bumrah بازتوانی را آغاز می کند، Shreyas Iyer در انتظار عمل جراحی است: BCCI

عکس فایل جاسپریت بومراه.© BCCI

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) روز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از یک عمل جراحی موفقیت‌آمیز کمر، جاسپریت بومرا، ستاره‌دار هندی، توانبخشی را در آکادمی ملی کریکت آغاز کرده است. بعد از اینکه بومراح جام جهانی T20 را از دست داد، در ژانویه امسال برای بازی خانگی ODI مقابل سریلانکا انتخاب شد. او از آن زمان از تیم کنار گذاشته شده است و همچنین بخشی از تیم هندی های بمبئی برای IPL 2023 نبوده است.

آقای Jasprit Bumrah تحت عمل جراحی موفقیت آمیز کمر در نیوزیلند قرار گرفت و همچنان بدون درد باقی می ماند. یک متخصص به ورزش کاوشگر سریع توصیه کرد که توانبخشی را شش هفته پس از جراحی شروع کند و بر این اساس آقای Bumrah مدیریت توانبخشی خود را در آکادمی ملی کریکت آغاز کرد. NCA) در بنگلور از روز جمعه،” BCCI در بیانیه ای گفت.

هیئت مدیره همچنین به‌روزرسانی‌ای در مورد سفر بازیابی بت‌باز شریاس آییر به اشتراک گذاشت و گفت که این بازیکن 28 ساله هفته آینده تحت عمل جراحی کمر قرار می‌گیرد و بازتوانی تنها دو هفته پس از آن در NCA آغاز می‌شود.

آقای شریاس ایر قرار است هفته آینده تحت عمل جراحی کمر قرار گیرد. وی به مدت دو هفته تحت نظر یک جراح باقی خواهد ماند و پس از آن برای توانبخشی به NCA باز خواهد گشت.

از سوی دیگر، آسیب دیدگی کمر آییر، او را مجبور کرد که کل سری توپ سفید مقابل نیوزلند و اولین تست مقابل استرالیا را از دست بدهد. او برای دومین بار در دهلی به تیم بازگشت که به دلیل همین مشکل در نیمه راه چهارم و آخر بازی کنار رفت.

در حالی که ایر در حال حاضر از فینال WTC خارج شده است، جالب است که ببینیم آیا بومراء قبل از مسابقه خیمه شب بازی به آمادگی کامل می رسد یا خیر.

موضوعات مطرح شده در این مقاله