ISL 2020: Star India Sports Head می گوید: تمرکز بر مشاهده بیشتر است

سوپرلیگ هند (ISL) فصل 7 همچنان هواداران را به هجوم می آورد و این مسابقات رکوردهای جدیدی را در تعداد تماشاگران به ثبت می رساند. سانجوگ گوپتا ، رئیس Star India Sports ، معتقد است که تأکید بر گسترش تجربه تماشای هواداران ، کل تیم او را توجیه کرده است.

ISL به سیر رشد خود ادامه داد و در هفته اول (8 مسابقه اول) نسبت به فصل قبل 16 درصد تعداد تماشاگران را ثبت کرد. رشد کلی در بازارهای مختلف مشاهده شده است – 18 درصد HSM ، 14 درصد جنوبی.

“ما از ارائه رژه موفق در هفته افتتاحیه ISL 2020-21 هیجان زده هستیم. به دنبال موفقیت آمیز IPL 2020 ، ما تمرکز خود را بر گسترش فوتبال ، تمرکز بر نوآوری محصول ، بهبود داستان و مشارکت هواداران گذاشتیم. ما امیدواریم که حرکت را حفظ کرده و به تعداد بینندگان هفته اول اعتماد کنیم. ISL 2020-21 همچنین با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی ، از سرگیری سایر مسابقات ورزشی در هند را در اولویت قرار داده است. “

ISL 2020-21 در این فصل بار دیگر در 11 آواتار آواتار قرار دارد و رقابت را با یک درجه بالاتر بالاتر برد. دربی مورد انتظار در کلکته در بنگال شرقی و ATK Mohun Bagan در این فصل در لیگ دسته اول آغاز شد.

این بیشترین تعداد تماشاگران ثبت شده در مسابقه افسانه ای رقابت و 10 برابر تماشاگران این مجموعه در I-League در ژانویه 2020 در سراسر هند است.

امسال ، Star Sports و FSDL تعدادی از نوآوری های فن آوری مهیج را ارائه دادند تا هواداران بتوانند بدون خارج شدن از خانه با باشگاه ها و بازیکنان مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند.

افزودن یک دیوار مخصوص طرفداران LIVE هیجان را حتی بیشتر افزایش می دهد تا به بینندگان کمک کند تا لحظات مهم را در کنار تیم محبوب و قهرمانان خود جشن بگیرند. طرفداران هر دو تیم میزبان و تیم های میهمان در دو صفحه LED حضور دارند و به این ترتیب رقابت شدت می یابد و تقریباً تجربه مشاهده افزایش می یابد.