ISL: روی کریشنا ، مانویر سینگ نیروهای ATC اولین پیروزی دربی در ISL موهون باگان


روی کریشنا ، مهاجم فیجی ، وقتی جمعه در اولین دربی سوپرلیگ هند به ATC Mohun Bagan کمک کرد تا برتری 2-0 مقابل SC شرق بنگال را به دست آورد ، به فرم گلزنی خود ادامه داد. کریشنا ، که در مبارزات جدید خود تک گل ATKMB را مقابل کرالا بلاستر به ثمر رساند ، دقیقه 49 قبل از اینکه مانویر سینگ در دقیقه 85 با یک تلاش مسابقه را به ثمر برساند ، ضربه را زد. ATK Mohun Bagan با دو پیروزی در برنج ، با شش امتیاز در رده نخست جدول قرار گرفت و پس از آن FC Northeast United قرار گرفت. این یک سبک معمولی از بازی Antonio Lopez Habas بود که در زمین بازی توسعه می گرفت چون ATKMB قبل از کنترل بازی به آرامی از بلوک خارج شد. دفاع آنها با هدایت تایر نمایش منضبطی را ترتیب داد تا برای مسابقه دوم با الکل خالص برگردد.

بوق تجاری

برای اسطوره لیورپول ، رابی فاولر ، که “بنگال شرقی” را در کمتر از یک ماه ساخت ، شروع ناامیدکننده ای برای مربیگری در هند بود زیرا مهاجم او شکست سختی خورد. به عنوان تنها مهاجم ، بالوانت سینگ به سمت جلو متمایل شده بود و وقتی معلم معلم را از جلوی دروازه مشت می زد ، معلم معلم ساعت را از دست می داد.

آنها توپ را از توپ بهتری داشتند ، اما از جلو جلوی لاغر به نظر می رسیدند و کارهای زیادی برای معاون کاپیتان و مهاجم سابق نورویچ سیتی آنتونی پیلکینگتون باقی مانده بود. برای اثبات خود به عنوان مربی در ISL ، فاولر با نارایان داس ، اسکات نویل ، دانیل فاکس و رعنا گرامی به شکل دفاعی 4-3-2-1 درآمد.

حباس ، موفق ترین مربی ISL ، در رویکرد خود قابل پیش بینی بود و دیوید ویلیامز را به همراه کریشنا برگرداند ، در حالی که پریت کوتال ، تایر و ساندش جینگان از دروازه محافظت می کردند.

همانطور که در آخرین مسابقه خود مقابل کرالا بلاستر ، ATKMB در ابتدا برای شروع تلاش می کرد ، در حالی که SCEB برخی از حملات حمله ای عالی را انجام می داد اما هیچ ضربه آخر را نداشت. اولین موقعیت در دقیقه هفتم بود که آنتونی پیلکینگتون با درخشش از دفاع از سمت چپ دفاع نفوذ کرد ، اما فقط در راه خود شکست.

در دقیقه 38 ، Balvanta یک موقعیت درخشان دیگر از سرویس سورچاندرا سینگ داشت ، اما مهاجم از کنار دروازه به بیرون رفت. ATKMB یک دقیقه قبل از گلزنی خاویر هرناندز اولین موقعیت واقعی را داشت ، اما با دیدن بن بست نیمه اول دجیت ماجومدر مانع از این کار شد.

کریشنا مانند آخرین مسابقه ، هنگامی که برنده را ناک اوت کرد ، از بن بست خارج شد و این بار یک پاورقی قدرتمند چپ از کنار شیرجه ماژومدر عبور کرد. این جائش رنه بود که از سمت چپ می دوید و توپ را از قبل به کریشنا می داد تا توپ را برای پایان بالینی کنترل کند.

در دقیقهی 83 که Pilkington از سمت چپ شوت زد ، تقریبا SCEB گل تساوی رو می بندد ، اما دروازه بان ATKMB Arindam Battachardja بالا میره و یک دروازه تمیز دیگه برای Habas ارائه میده.

یک دقیقه بعد ، منویر توپ را از خط میانه زمین تعقیب کرد و به خوبی دوید ، قبل از اینکه از کنار ماژومدر عبور کند و سه امتیاز بازی بزرگ را ببندد ، دفاع SCEB را شکست داد.

بالا رفته

تیپ قرمز و طلایی به یاد دیگو مارادونا افسانه آرژانتینی که روز چهارشنبه بر اثر حمله قلبی درگذشت ، سربندهای مشکی بسته بود.

قبل از مسابقه ، هر دو تیم به احترام هواداران فوتبال هند PK Banerjee و Chuni Goswami که امسال درگذشت ، یک دقیقه سکوت کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله