ISL: آنتونیو لوپز حباس ، سرمربی تیم می گوید: ATK Mohun Bagan از بنگال شرقی بهتر عمل کرد

سوپرلیگ هند: آنتونیو لوپز حباس ، سرمربی تیم ATC Mohun Bagan از بنگال شرقی بهتر عمل می کند

گل های روی کریشنا (49 ”) و مانویرا سینگ (85 ”) ادامه “سریال ملوان” را برای سری بدون تغییر فراهم کرد.© اینستاگرام


روز جمعه ، ATC Mohun Bagan در اولین دربی سوپرلیگ هند (ISL) با نتیجه 2-0 بنگال شرقی را شکست داد و آنتونیو لوپز حباس سرمربی تیم از عملکرد تیمش در یک مسابقه بسیار مهم راضی بود. گل های روی کریشنا (49 “) و مانویرا سینگ (85”) تضمین ادامه ملوان در این سری بدون تغییر را در مسابقات داشت. حباس در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “من خوشحالم زیرا تیم سخت بازی کرد. این یک عملکرد خارق العاده با کار زیاد بود و من بسیار خوشحالم.”

بوق تجاری

وی افزود: “من فکر می کنم لیاقت پیروزی را داشتیم زیرا امروز از حریف خود پیشی گرفتیم.”

با این وجود ، “بنگال شرقی” در نیمه اول با برخورداری از مالکیت عالی ، بهترین بازیکن دو طرف بود. حباس موافقت کرد که تیمش در 45 دقیقه اول بازی مطابق انتظار بازی نکرد.

این مربی گفت: “در 45 دقیقه اول ، شاید در سطح خارق العاده ای نبوده باشیم ، اما نتیجه را 0-0 نگه داشتیم. این مسابقه یک بازی 90 دقیقه ای بود و بعد از بازی 2-0 برای ما رقم خورد.”

نیمه دوم برای ATC Mohun Bagan مسئله کاملاً متفاوتی بود و با کمی شانس می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند. حباس در این زمینه از تیم خود دفاع کرد.

بالا رفته

حبس گفت: “بدست آوردن تمام شانس ها در فوتبال غیرممکن است ، اما من از نتیجه راضی هستم.”

مطالب پیشنهادی  آجینکیا راهان در ترکیب هند برای فینال جام جهانی تست مقابل استرالیا قرار گرفت، سوریاکومار یاداو این بازی را رد کرد.

این دومین برد ATK Mohun Bagan در بسیاری از بازی ها بود. آنها در اولین بازی خود کرالا بلاستر را با نتیجه 1-0 شکست دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله