IPL 2023: Virat Kohli برای RCB vs CSK Clash 10 درصد جریمه شد – دلیل آن چیست

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در طول IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور پس از بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل چنای سوپر کینگز در ورزشگاه ام چیناسوامی در بنگلور، 10 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرد. بر اساس توصیه‌ای که توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) صادر شده است، کوهلی به دلیل «نقض قوانین رفتاری IPL» مجرم شناخته شد زیرا RCB با هشت ران شکست مقابل قهرمانان چهار دوره بازی کرد. ویرات کوهلی، بت‌زن رویال چلنجرز بنگلور (RCB) به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی تاتا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل چنای سوپر کینگز (CSK) در ورزشگاه ام چیناسوامی، 10 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرد. بنگلور،” – پیام می گوید.

این بیانیه می افزاید: «آقای کهلی به یک جرم سطح 1 طبق ماده 2.2 قانون رفتار IPL اعتراف کرد.

اگرچه به طور خاص در توصیه ذکر نشده بود، اما به احتمال زیاد این پنالتی به دلیل جشن های تهاجمی کوهلی پس از اخراج شیوام دوبه، ضربه زن CSK بود. دوبی یک ضربه سریع 52 توپ از 26 توپ زد و توسط وین پارنل بازیکن سریع RCB اخراج شد.

هریتیک شوکین، اسپینر سرخپوستان بمبئی، پس از جشن های خود و متعاقب آن درگیری در زمین با نایتش رانا، کاپیتان نایت رایدر کلکته، به همین ترتیب جریمه شد.

در مسابقه روز دوشنبه، دوون کانوی 83 امتیاز از 45 اینینگ به ثمر رساند و شیوام دوبه برای یک توپ 27 توپ 52 منفجر شد، زیرا CSK پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، امتیاز 226 را برای شش ارسال کرد.

در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را ترساندند تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند، 126 دوش برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امیدها به یک برد معروف دوباره زنده شود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله