IPL 2023: Shikhar Dhawan در آستانه شکست دادن Virat Kohli، Rohit Sharma برای دستیابی به یک شاهکار بزرگ

Shikhar Dhawan در حال بازی برای پادشاهان پنجاب در طول IPL 2023© BCCI

شيخار داوان در آستانه تاريخ سازي در ليگ برتر هند (IPL) 2023 است و يك امتياز پنجاه و چند نفره مقابل لاکنو سوپرجاينتز در روز شنبه او را از ويرات کوهلي و روهيت شارما در فهرست نخبگان جلوتر مي‌اندازد. کاپیتان پنجاب کینگز تاکنون 49 بازی پنجاه در این مسابقات داشته است و می تواند اولین ضربه زن هندی باشد که 50 امتیاز پنجاه در IPL به ثمر رسانده است. در حالی که کوهلی تا کنون 47 نیم قرن سابقه دارد، روهیت فقط 42. داوان تا کنون در IPL 2023 با دو 50 در سه مسابقه در فرم عالی بوده است و مسئولیت تضمین شروع خوب برای PBKS بر عهده اوست.

پس از شروع خوب فصل جدید با دو برد، پادشاهان پنجاب به رهبری داوان پس از ثبت نتایج خوب در جدول امتیازات، دو شکست متوالی را متحمل شدند.

در حالی که کاپیتان شیخار داوان باقی مانده بود تا تیم را روی شانه های خود در برابر سانرایزرز حیدرآباد حمل کند، روزی که او سقوط کرد، سایر بتزنان فقط توانستند 153 بر 8 را در مقابل گجرات تایتانز انجام دهند که عمدتاً به دلیل 9 توپ 22 شاهرخ خان بود.

دلیل اصلی پشت مجموع پایین PBKS ناتوانی آنها در افزایش دوش در وسط اورها بین 10 تا 15 بود. آنها در نهایت به توپ بولینگ 56 نقطه ای پایان دادند، منطقه ای که تیم باید در آن پیشرفت کند.

ما دویدن زیادی روی تخته انجام ندادیم. ما باید این مورد را در آینده اصلاح کنیم. داوان پس از شکست گفت: “وقتی وقتی یک تیم 56 توپ را می اندازد تعداد توپ های نقطه ای را می بینید، در نهایت بازی را باخته اید.”

داوان با نمرات 40، 86 خارج نشدن و 99 در سه اینینگ اول خود، بدون شک تاثیرگذارترین بازیکن باقی می ماند، اما ناهماهنگی سایر batsmen ها باعث نگرانی است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله