IPL 2023: Blinder شیمران هتمایر در خط مرزی مقابل KKR همه را مبهوت می کند. نگاه کن

شیمران هتمایر در بازی برای راجستان رویالز در IPL 2023© BCCI

شیمران هتمایر با ایجاد یک پوشش کامل برای اخراج جیسون روی در جریان رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین راجستان رویالز و نایت رایدرهای کلکته در روز پنجشنبه، جمعیت را در باغ ادن حیرت زده کرد. روی عالی به نظر می رسید و به خوبی با تحویل ترنت بولت ترکیب شد که تا مرز پای خوب پرواز کرد. به نظر می رسید یک شش تضمین شده بود، اما هتمایر مقدار زیادی از زمین را پوشانده بود و توانست بدون دست زدن به خط مرزی را کامل کند. این صید تحسین بسیاری از کارشناسان و طرفداران را به همراه داشت.

در خط مقدم مسابقه، یاشاسوی جیسوال به روند پر شور خود در IPL ادامه داد و با شکستن سریعترین پنجاه در تاریخ مسابقات، پس از اینکه یوزوندرا چاهال به عنوان برترین ویکت گیر تاریخ تبدیل شد، راجستان رویالز با 9 ویکت کلکته نایت رایدرها را شکست داد تا آنها را احیا کند. امیدهای پلی آف پنجشنبه

چاهال پیشتاز ویکت‌باز در IPL شد قبل از اینکه با 25/4 درخشان به پایان برسد، زیرا RR KKR را به کمتر از 149/8 در باغ‌های ادن محدود کرد، در روزی که خفاش‌بازان KKR برای مهار توپ تلاش کردند، 21 سال- جیسوال پیر با 5 توپ سریع در تاریخ IPL تنها با 13 توپ پیشتاز بود و رکورد قبلی KL Rahul و Pat Cummins (هر کدام 14 توپ) را بهبود بخشید.

جیسوال در تعقیب متواضعانه، دو ران کمتر از یک قرن داشت (98 توپ از 47 توپ)، یک ضربه همراه با 12 چهار و پنج شش، زمانی که RR.

(با ورودی های PT)

موضوعات مطرح شده در این مقاله