IPL 2023: چنای سوپر کینگز با پیروزی 77 ران مقابل دهلی کپیتالز به جایگاه پلی آف دست یافت.

دوون کانوی، روتوراج گایکواد و دیپاک چاخار بازی “A” خود را در حالی که چنای سوپر کینگز به پیروزی 77 ران مقابل دهلی کپیتالز دست یافتند تا روز شنبه در پلی آف IPL در دهلی به پیروزی رسیدند، به نمایش گذاشتند. کانوی (87 از 52) و گایکواد (79 از 50) با انجام این بازی که باید برنده شوند، نیم قرن درخشان را شکست دادند تا به Chennai Super Kings یک 223/3 چالش برانگیز را پس از اینکه کاپیتان ام.اس. کاپیتان دیوید وارنر، بهترین بتمن دی سی در این فصل، با 86 اینینگ از 58 اینینگ، یک مبارزه انفرادی را رهبری کرد. اما در نهایت، تیم میزبان تنها توانست 146 بر 9 را در 20 اور پس از ضربه قاتل چهار، حذف چند خفاش کننده درجه یک در اورهای پاورپلی، انجام دهد.

این اجرای شرم آور دیگری از batsmen های DC بود، به جز وارنر، هیچ یک از بقیه نتوانستند امتیاز انفرادی 15 را کسب کنند. هرزگی هسته های هندی مانند Prithvi Shaw، Yash Dul، Lalit Patel و Aman Hakeem Khan همچنان شرم آور بود و هرگز هرگز شبیه آن بود.

حتی تماشاگران با ادامه دادن شعار ‘Dhoni Dhoni’ در طول بازی از بازدیدکنندگان حمایت کردند و حتی زمانی که دهلی ویکت‌ها را از دست داد تشویق کردند.

چهار (3/22) پرتاب کننده برجسته برای میهمان بود در حالی که ماهیش تکشانا (2/23) در اور آخر دو ویکت گرفت. با این برد، CSK 17 امتیاز بالاتر رفت و دومین تیمی شد که به مسابقات مقدماتی راه یافت.

با نرخ خالص 0.652، CSK احتمالاً در دو رتبه اول قرار خواهد گرفت زیرا تنها Lucknow Super Giants، که در اواخر عصر با Kolkata Knight Riders بازی می کنند، می توانند 17 امتیاز را به دست آورند و NRR 0.304 دارند.

کانوی و گایکواد با اسلحه‌های کامل آمدند و در زمین چسبناک کوتلا به مرزها و شش ها ضربه زدند. هر دو 141 دوش تا جایگاه شروع کردند و در مجموع 14 چهار و 10 شش تا زدند.

کمپین IPL 2023 دهلی همانطور که شروع شد به پایان رسید – یک شکست.

عملکرد آنها در این مسابقه نشان دهنده فصل وحشتناک آنها بود – بولینگ ضعیف، از دست دادن ویکت ها در گروه ها و یک ضربه زن خارجی که کار سختی با خفاش انجام می داد.

در حالی که وارنر، بازیکن سرسخت IPL، ششمین 50 بازی خود در این فصل را به ثمر رساند، سایر batsmen های DC آمار بدی را ارائه می کنند.

فصل کابوس The Show (5) با نمایش ناامیدکننده دیگری به پایان رسید. او در بازی بولینگ هم تیمی بمبئی توشار دشپانده توسط آمباتی رایودو پرنده گرفتار شد، که در اواسط مسابقه زمان شیرجه او را تعیین کرد.

بعد از اینکه وارنر ماکسیمم و چهار گرفت، چهار با صدای بلند برگشت. پیسر دو ضربه زد و از شر فیل سالت (3) و رایلی روسائو (0) از تحویل پی در پی خلاص شد.

یانگ دول (13) برای مدتی با وارنر همراهی کرد زیرا کاپیتان گام های بلندی برداشت، اما این همکاری کوتاه مدت بود.

پنجه جنوبی استرالیایی به راویندرا جادجا حمله کرد و در دو اور به مدت 37 دوش، دو شش و به همان تعداد چهار ضربه زد. اما کاپیتان به از دست دادن شرکای خود در انتهای دیگر ادامه داد، و تعقیب امتیاز بیش از 200 را دشوار کرد.

پیش از این، کانوی و گایکواد حمله را در اور دوم آغاز کردند زیرا CSK 13 ران از لالیت یاداو جمع آوری کرد و کانوی شش تاول زد.

بولرهای دهلی به دلیل عملکرد نکردن مطابق با استانداردهای خود مجازات شدند.

با برداشته شدن محدودیت‌های فیلدینگ، دی‌سی موفق شد قبل از اینکه گایکواد به آکسار پاتل ضربه بزند، تا به سومین پنجاه سالگی خود در فصل برسد، با برداشته شدن محدودیت‌های میدانی، مرزها را خشک کند.

در حالی که گایکواد نقش متجاوز را بر عهده گرفت، کانوی به خوبی همکار بازکن خود را تکمیل کرد و در مسیر نیم قرن خود برش، کشیدن و کنده کاری کرد.

گایکواد سپس کولدیپ یاداو را برای هت تریک شش ها هدف قرار داد. بازکننده ابتدا یکی را وارد خط دور کرد و سپس توپ را به خط دور برد.

اما همه نگاه ها به Dhoni (5 خارج از بازی) بود که تنها با 4 توپ روبرو شد. با این حال، کاپیتان CSK در حال اعتصاب برای آخرین توپ بود که باید چندین بار توپ می زد، زیرا ساکاریا یک توپ بدون توپ را به زمین زد و آن را با لبه بیرون زد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله