IPL 2023: پست «کارما» راویندرا جادجا در شبکه های اجتماعی گمانه زنی ها را در توییتر برانگیخت.

طرفداران حدس می زنند که پشت پیام رمزآلود راویندرا جادجا چیست.© BCCI/IPL

چنای سوپر کینگز (CSK) پس از شکست دهلی کپیتالز (دی سی) در آخرین بازی لیگ فصل خود در روز شنبه، جایگاه خود را در لیگ برتر هند (IPL) رزرو کرد. کمتر از 24 ساعت پس از بازی مقابل دی سی، راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره CSK در توییتر آمد و پیامی مرموز را به اشتراک گذاشت. جادجا این تصویر را منتشر کرد و آن را با ایموجی بالا توضیح داد: «قطعاً دیر یا زود کارما انتقام خود را از شما خواهد گرفت.» در نتیجه، طرفداران اکنون حدس می زنند که چه چیزی باعث انتشار پست Jadeja شده است.

همسرش ریوابا در مورد این پست توضیح داد: “به راه خودت برو.”

پاسخ توییتر به این صورت است:

قهرمان چهار دوره CSK به رهبری MS Doni در اولین مسابقه مقدماتی هفته آینده با دارندگان 10 تیم برتر جدول گجرات تایتانز روبرو خواهد شد.

برنده مستقیماً در 28 می در احمدآباد به فینال خواهد رفت، در حالی که بازنده در دومین مسابقه مقدماتی با برنده بازی “سقوط” بین تیم های سوم و چهارم بازی خواهد کرد.

فصلی خاص برای Dhoni باقی مانده است، که گمان می‌رود آخرین فصل خود را بازی می‌کند و جمعیت زیادی از تماشاگران را با لباس تیم‌های زرد به عنوان ادای احترام به کریکت‌باز افسانه‌ای جذب کرده است.

Dhoni، 41 ساله، طرفداران را مدام حدس می زد و هنوز هم آواز قو خود را توضیح نداده است.

ویکت بان و کاپیتان سابق تیم هند با تشویق شدید در زمین فیروز شاه کوتلا در دهلی وارد چوب شد و با ضربه زدن راویندرا جادجا با ضربه هفت توپ 20 شکست ناپذیر ماند.

(با ورودی های AFP)

موضوعات مطرح شده در این مقاله