IPL 2023: واکنش دلخراش Suryakumar Yadav پس از بولینگ توسط Mohit Sharma. نگاه کن

یک تلاش تیمی درخشان به گجرات تایتانز کمک کرد تا هندی‌های بمبئی را با 62 ران در دومین مسابقه مقدماتی IPL 2023 شکست دهد و به آنها در دومین فینال متوالی خود راه پیدا کند. مدافع عنوان قهرمانی به لطف ضربه فوق العاده شوبمن گیل با 129 ران، 233 بر 3 را در 20 اور به ثبت رساند. با این حال، نیمه دوم مسابقه کاملاً تحت تسلط موهیت شارما بود که مدعی شد پنج ویکت به عنوان MI برای 171 ویکت خارج شد. با پنج ویکت، حذف ضربه زن سوریاکومار یاداو به یک بازی تبدیل شد. -لحظه تغییر برای GT.

با تعقیب 234، MI ویکت های اولیه را از دست داد، اما سوریا محکم برای MI ایستاد و نیم قرن خود را بزرگ کرد. با این حال، در اوور پانزدهم، او سعی کرد تا شوت معروف خود را با ضربه اسکوپی خارج از تحویل موهیت بازی کند، اما نتوانست به آن وصل شود زیرا توپ از روی کنده ها تکان می خورد. این اخراج کل اردوگاه MI از جمله سوریا را در حالی که او ناباورانه ایستاده بود و نگاهی ناامید به او می‌داد، به دیوانگی وارد کرد.

گیل در حالی که گجرات تایتانز هندی‌های بمبئی را با 62 ران شکست داد تا به دومین فینال متوالی IPL خود در احمدآباد در روز جمعه بپیوندد، گیل روند پرشور خود را با قرن سوم خود در این فصل افزایش داد.

گیل 60 توپ 129 (7×4، 10x6s) گجرات تایتان ها را به ماموت 233/3 شلیک کرد و در پاسخ سرخپوستان بمبئی که با مصدومیت های متوالی برخورد کردند، از مبارزه در مرحله مقدماتی دوم با سوریاکومار یاداو (61) و تیلاک وارما (4) خودداری کردند. ). ) ایجاد مقاومت

موهیت شارما که در اور پانزدهم معرفی شد، با ارقام 2.2-0-10-5 به پایان رسید و باعث سقوط شد زیرا MI از 149/4 در 14 اور به مجموع 171 در 18.2 اور سقوط کرد.

سوریاکومار و کامرون گرین با چهارمین ویکت خود امتیاز را در صفحه امتیازات حفظ کردند تا در اور دهم از مرز 100 ران عبور کنند، اما در اور دوازدهم، جاش لیتل با بولینگ استرالیایی به مقاومت آنها پایان داد. گرین در 20 توپ 30 خود چهار چهار و دو شش ضربه زد.

سوریاکومار سعی کرد با 61 توپ از 38 توپ با هفت توپ چهار و دو شش به عمق بازی نفوذ کند، اما در تلاش برای ضربه زدن به موهیت شارما در ناحیه پای خوب، کنده پای خود را از دست داد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله