IPL 2023: “همین حالا در LSG برتری پیدا کنید” – Twitter Trolls KL Rahul پس از نمایش ناامیدکننده در برابر پادشاهان پنجاب

KL Rahul نتوانست گل بزرگی کسب کند زیرا در دیدار لاکنو سوپر جاینتز و پنجاب کینگز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز جمعه به دلیل 12 بازی در 8 اور اخراج شد. راهول در همان توپ اول مسابقه یک فرصت داد اما سیکندررضا نتوانست توپ را از گورنور برار، بازیکن اول بازی، کامل کند. به نظر می‌رسید که این فرصت از دست رفته PBKS را تحت تأثیر قرار می‌دهد، زیرا راهول برای رسیدن به هدفش، چهار و شش ضربه می‌زند. با این حال، اقامت او توسط کاگیسا رابادا به پایان رسید، زیرا او یک اشتباه کامل انجام داد و این بار شاهرخ خان با رفتن به نفر سوم اشتباه نکرد.

این یک فرصت بد دیگر برای راهول بود، که به خاطر میزان دوندگی‌اش در IPL 2023 مورد انتقاد قرار گرفت. توییتر با راهول مهربان نبود زیرا کاربران به زودی شروع به ترول کردن او برای عملکردش کردند.

پنجاب کینگز تصمیم گرفت در مقابل لاکنو سوپر جاینتز بازی کند.

شیخار داوان پس از از دست دادن سه بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، دوباره در صدر تیم پنجاب قرار گرفت.

سیکندررضا جایگزین متیو شورت در پنجاب با بازی یازده شد در حالی که گورنور برار اولین بازی خود را در IPL انجام خواهد داد. LSG یک تیم بدون تغییر نام برد.

پادشاهان پنجاب:آثاروا تااید، شیخار داوان (ج)، سیکاندار رازا، لیام لیوینگستون، سام کوران، جیتش شارما (و)، شاهرخ خان، کاگیسا رابادا، راهول چهار، گورنور برار، آرشدیپ سینگ.

سوپرغول های لاکنو:KL Rahul (c)، Kyle Myers، Deepak Hooda، Markus Stoinis، Krunal Pandya، Nicholas Pooran (c)، آیوش بادونی، نوین الحق، Ravi Bishnoi، Avesh Khan، Yash Thakur.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله