IPL 2023: هدف LSG متوقف کردن شتاب سرخپوستان بمبئی در درگیری مهم است.

سرخپوستان بمبئی در پایان کسب و کار این مسابقات در حال حرکت هستند و غول های سوپر لاککنو به دنبال توقف حرکت خود در یک زمین سخت IPL در لاکنو در روز سه شنبه هستند. هندی های بمبئی با 14 امتیاز در رده سوم جدول امتیازی قرار دارند و LSG با یک امتیاز کمتر در همین تعداد بازی در رده چهارم قرار دارد. هر دو تیم به دنبال خروج از منطقه خطر هستند زیرا 8 تیم در رقابت برای پلی آف باقی مانده اند.

Suryakumar Yadav به بهترین حالت خود بازگشته است و نقش مهمی در بردهای بمبئی در دو بازی قبلی داشت. روهیت شارما در حالی که مسابقات را از دست داد، در مقابل جاینت گجرات نیز ریتمی پیدا کرد و به دنبال یک ضربه مهم در ورزشگاه کریکت آتال بیهاری واجپایی خواهد بود.

در غیاب تیلاک وارما، بمبئی یک جانشین توانا در نهال وادهرا پیدا کرده است که به نظر می رسد با هر فرصتی در صحنه بزرگ بهتر می شود.

در جبهه بولینگ، پیوش چاولا اسپینر کهنه کار همچنان زندگی را برای بتمن ها سخت می کند، در حالی که آکاش مدهوال تازه کار، تقویت بسیار مورد نیاز را به اتک سرعت داده است.

بولینگ مرگ همچنان نگران کننده است زیرا کریس جردن، جانشین جافری آرچر، دو بازی گذشته را مصدوم کرده است.

انتظار می رود این یک بازی کم امتیاز دیگر باشد و سرنوشت بازی را می تواند توسط اسپینرهای دو طرف رقم بزند.

لگی راوی بیشنوی بازیکن برتر ویکت گیر LSG بود و کاپیتان کرونال پاندیا نیز نشان داد که با چرخش دست چپ در برابر سانرایزرز حیدرآباد چه کاری می تواند انجام دهد.

با توجه به شرایط، انتظار می رود آمیت میشرا، اسپینر کهنه کار نیز وارد بازی شود. پیسرها کمی گران بوده اند، به خصوص آوش خان که پس از 9 بازی، نرخ اقتصادی 9.75 دارد.

باتینگ علیرغم غیبت مجروح KL Rahul بسیار قوی به نظر می رسد. کوینتون د کوک با جانشینی راهول در صدر، تاثیری فوری گذاشت، در حالی که کایل مایرز بازیکن پیشرو LSG در رقابت است.

سپس آنها بازیکنانی دارند که می توانند حتی در شرایط ناامیدکننده ای مانند نیکلاس پوران مقابل سان رایزرز پیروز شوند.

پراک مانکاد، بت‌باز ساوراشترا در آخرین بازی نشان داد که چه کاری می‌تواند در شماره سه انجام دهد و سه‌شنبه شب با اعتماد به نفس بیشتری به میدان می‌رود.

سوپرغول های لاکنو: کرونال پاندیا (سرباز)، کایل مایرز، دیپاک هودا، آمیت میشا، نیکلاس پوران (واک)، نوین الحق، آیوش بادونی، آوش خان، کاران شارما، یودهویر چارک، یاش تاکور، روماریو شپرد، مارک وود، سواپنیل سینگ، مانان ووهرا، دانیل سامس، پراک منکاد، کریشناپا گوتام، مارکوس استوینیس، راوی بیشنوی، کارون نیر و مایانک یاداو.

سرخپوستان بمبئی:روهیت شارما (کاپیتان)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (واک)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکیا، آکاش مدوال، رایلی مردیت ، شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک وارما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله