IPL 2023: موهیت شارما، شوبمن گیل شاین در نقش گجرات تایتانز با شش ویکت پنجاب کینگز را شکست داد.

گجرات تایتانز با پیروزی شش ویکت مقابل پنجاب کینگز پس از بازگشت قابل توجه موهیت شارما به IPL و شوبمن گیل 49 توپ 67 در روز پنجشنبه به مسیر برگشت. Mohit با سرعت متوسط ​​بازگشت خود را با ارقام 2/18 نشان داد زیرا میزبان GT PBKS را به 153 برای هشت محدود کرد. موهیت در اولین بازی خود در لیگ از سال 2020، در بازی ماقبل آخری استثنایی بود و تنها 6 ران دریافت کرد. هنگامی که نوبت آنها به خفاش رسید، گیل با نیم قرن عالی خود پیشتاز شد زیرا GT تعقیب 154 تایی خود را در 19.5 اور تکمیل کرد، چهار روز پس از شکست مهیب از کلکته نایت رایدر. فصل گذشته، موهیت که همچنین برای تیم هند از جمله در جام جهانی بازی می‌کرد، به‌عنوان بازیکن توپ‌زن تیم عمل کرد و در طول دوره‌اش سرعت و طول را به خوبی تغییر داد.

بعداً، گیل جوان بار دیگر کلاس خود را با یک اینینگ باکیفیت شامل هفت چهار و یک شش نشان داد.

از نقطه نظر GT، ماندن گیل تا پایان بسیار مهم بود، به خصوص پس از اخراج کاپیتان هاردیک پاندیا، زیرا تیم هنوز 48 دوش تا سومین برد در 34 توپ فاصله داشت.

برای PBKS، متیو شورت با 24 توپ 36 گل برتری را به ثمر رساند، اما این 9 توپ 22 مسعود شاهرخ خان بود که به تیم کمک کرد از مرز 150 عبور کند.

GT روی یک بروشور رفت و در شش اور در پاورپلی با گیل که به طرز درخشانی تیراندازی کرد، امتیاز 56 را به دست آورد.

در همین حال، کاگیسا رابادا، مرد پیشرو PBKS، زمانی که Wriddhiman Saha (30 توپ از 19 توپ) در یک پای مربعی عمیق از یک توپ کوتاه گرفتار شد، سریعترین بازیکن را به 100 ویکت در IPL تبدیل کرد.

این سرعت‌باز اهل آفریقای جنوبی برای رسیدن به نقطه عطف تنها به 64 بازی نیاز داشت، شش مسابقه کمتر از 70 بازی لاسیتا مالینگا.

پیش از این، PBKS پس از اینکه سکه به نفع کاپیتان GT Hardik برگشت و پرابسیمران سینگ را در توپ دوم اوور از دست داد، به خفاش فرستاده شدند، زمانی که تلاش او برای ضربه زدن به یک توپ بلند از محمد شامی مستقیماً به سمت رشید خان در میانه کوتاه رفت.

پرابهسیمران بدون گل رفت.

شورت با شماره سه وارد زمین شد و با یک مرز از نقطه خارج شد و توپ را روی نقطه کوبید. توپ بعدی کوتاه بود و شورت برای 4 بازیکن دیگر، ویکت بان باتجربه هند را از ناحیه پای مربعی عبور داد.

جاشوا لیتل با تقسیم توپ جدید با شامی، شیخار داوان با دو مرز مواجه شد. در حالی که توپ اول از روی کاور بلند شده بود، داوان توپ بعدی را به زیبایی ضربه زد و توپ را در اواسط توپ نوازش کرد که پوششی درجه یک بود.

مهاجم استرالیایی که عملکرد خوبی برای آدلاید استریکرز در لیگ بیگ بش در خانه داشته است، در مقابل شامی قرار گرفت و او را با ضربات چهارگانه پشت سر هم، از جمله یک مرز معتبر در اواسط آف، زد.

با این حال، درست زمانی که PBKS به نظر می‌رسید که GT را تحت فشار قرار می‌دهد، لیتل با اخراج داوان خطرناک (8) که از مسیر پایین آمد تا یک شوت بلند را انجام دهد، پیشرفت بزرگی به تیمش داد، اما در نهایت توسط آلزارا جوزف دفع شد.

وقتی رشید همیشه قابل اعتماد (1/26 در 4 اور) یک ویکت بزرگ دیگر برای PBKS 55 برای سه در اور هفتم به دام انداخت.

شورت پس از ضربه زدن به یک هجوم چهار تایی و شش ششی بزرگ از جوزف، به خوبی جا گرفت اما وقتی رشید تصمیم گرفت ضربه اشتباهی را بزند، بی خبر به نظر می رسید.

اخراج شورت باعث شد PBKS کمی دچار رکود شود و زمانی که جیتش شارما (25 توپ از 23 توپ) توسط موهیت به لطف چند کار هوشمندانه رایدیمن در پشت ویکت فرستاده شد، کار دشوارتر شد.

سام کوران (22) پس از اینکه ستاره اسپینر رشید از قد او کوتاه آمد، یک عدد 6 بسیار مورد نیاز را به ثمر رساند – حداکثر بزرگی در میانه عمقی.

Bhanuka Rajapaksa از سریلانکا در بازی 20 توپ 26 خود قانع کننده نبود تا اینکه جوزف در میانه بازی به اقامت خود پایان داد.

شاهرخ خان اولین توپی که با آن روبرو شد را در یک میانه شش اوور در عمق کوبید و سپس یک ماکسیمم دیگر را از شامی بدست آورد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله