IPL 2023: مربی CSK می گوید MS Dhoni برای مدت طولانی تری ضربه نمی زند

استفن فلمینگ، سرمربی چنای سوپر کینگز (CSK) پس از پیروزی 27 ران تیمش مقابل دهلی کپیتالز در یک مسابقه لیگ برتر هند (IPL)، گفت که کاپیتان ام اس ثونی به روشی خاص و با قدرت تمرکز زیاد تمرین کرده است. خفاش همانطور که می داند نمی تواند برای مدت طولانی خفاش کند. ضربه های درخشان MS Dhoni و Ravindra Jadeja و به دنبال آن ماتیش پاتیران در سه ویکت به CSK کمک کرد تا در مسابقه IPL 2023 خود در روز چهارشنبه در استادیوم MA Chidambaram با 27 ران بر DC پیروز شود.

در این مسابقه، دونی در حال تقلا و لنگیدن در حال دویدن بین ویکت ها دیده شد.

او (Dhoni) فقط به روش خاصی تمرین می کند. او می داند که برای مدت طولانی خفاش نمی کند و ما خفاش های زیادی در جلو داشته ایم. بنابراین او واقعاً روی سه اور آخر تمرکز کرد. [He] فلمینگ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: امروز بین دو ویکت متحرک نبود اما به شدت فشار می آورد.

“بنابراین او روی ضربه زدن بسیار سخت تمرکز کرده است و شما می توانید مزایای آن را ببینید. او فقط در زمین بازی راحت است. ما می دانیم که او چقدر در ضربه زدن به توپ خوب است و دستیابی او در برخی مناطق هنوز بسیار قوی است. بنابراین، این اتفاق کوتاه است. فلمینگ افزود: در پایان در یک 20 اور سخت ارزشمند بود.

در IPL 2023، Dhoni این سفارش را رد کرد. او 96 دوش در هشت اینینگ با میانگین 48.00 به ثمر رساند. او تنها دو بار در این IPL اخراج شده است. او امسال بهترین امتیاز 32* را دارد. او امسال سه چهار و 10 شش را شکسته است. نرخ ضربه او 204.25 است.

فلمینگ پس از ثبت امتیاز قابل احترام 167 بر 8 در 20 اور، گفت که بازیکنان با ریسک بالایی بازی می کردند و او از بازی های کمئو خوشحال بود تا تیمش را به امتیاز بزرگتر برساند.

“این بازتابی از نحوه بازی‌ها در حال حاضر است، بازیکنان با ریسک‌های بالاتری بازی می‌کنند و روشی که شما در کنار هم قرار می‌دهید کمی متفاوت است، بنابراین اگر آنها همچنان شما را به بالاتر از سطح سوق دهند خوشحال می‌شوم. فلمینگ گفت.

چیزی که امروز دیدید، شاید یک ویکت 160 تقریباً به 175-10 تبدیل شده باشد، زیرا ما به دلیل مشارکت و بازی تهاجمی پسرها قصد مثبتی داشتیم. Dube مثال خوبی برای این است، Rayudu و سپس MS در نهایت. ما آنقدر خلق کردیم که بتوانیم از بازی جلو بیفتیم که با وجود اینکه با هفت ویکت شکست خوردیم، خوشحالیم.

موضوعات مطرح شده در این مقاله