IPL 2023: ساچین تندولکار لحظات دلچسبی را با پسرش آرجون تندولکار به اشتراک می گذارد، پیام قلب ها را به دست می آورد. نگاه کن

تماشا کنید: ساچین تندولکار لحظه دلچسبی را با پسرش آرجون تندولکار به اشتراک می گذارد، پیام قلب ها را می برد

ساچین تندولکار (سمت چپ) و آرجون تندولکار© توییتر

این یک سواری فراموش‌نشدنی برای آرجون تندولکار بود زیرا این مرد جوان بازوی چپ اولین ویکت خود را در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در جریان مسابقه بین هندی بمبئی و سان‌رایزرز حیدرآباد در روز سه‌شنبه به دست آورد. او با نظم و انضباط در اورهای اول بولینگ زد و سپس در فینال به بازی برگشت و تنها چهار ران را واگذار کرد. آرجون از سوی چندین بازیکن سابق کریکت تمجیدهای زیادی دریافت کرد و او در پایان مسابقه لحظات دلچسبی را با پدرش ساچین تندولکار به اشتراک گذاشت. کریکت باز افسانه ای هندی به آرجون به خاطر عملکردش تبریک گفت و حتی شوخی کرد.

او در رختکن MI گفت: «در نهایت تندولکار یک ویکت IPL دارد.

مارک بوچر سرمربی تیم نیز به آرجون تبریک گفت و عملکرد بولینگ او را تحسین کرد.

من از پسرها خواستم که وقتی توپ جدید را به دست می‌آورند، لحن را تنظیم کنند و دقیقاً همین اتفاق افتاد. پس، آفرین آرجون که این کار را انجام داد. و سپس، در آخرین مسابقه، در یک موقعیت نیمه استرس اعصاب خود را نگه دارید. آفرین، قهرمان، بوچر گفت.

کامرون گرین قدرت بی رحمانه خود را در راه رسیدن به یک IPL دوشیزه پنجاه نشان داد قبل از اینکه آرجون در یک مسابقه هیجان انگیز به رتبه بیستم درخشان برسد، درحالی که سرخپوستان بمبئی سانرایزرز حیدرآباد را با 14 ران شکست دادند.

گرین (64 نه از 40) و تیلاک وارما (37 از 17) سرخپوستان بمبئی را پس از قرار گرفتن در خفاش به امتیاز 192 برای پنج نفر رد کردند.

از آنجایی که توپ عجیب به چوب اصابت نکرد، از همان ابتدا رسیدن به مرزها دشوار بود، اما سانرایزرز پس از یک بازی معمولی قدرتی برای حفاری عمیق تر با کمک مایانک آگاروال (48 بر 41) و هاینریش کلاسن (36 بر 16) بهبود یافتند. ).

در نهایت، آنها کوتاه آمدند و 178 اور در 19.5 اور، سومین شکست آنها در پنج بازی، حذف شدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله