IPL 2023 – “روش بولینگ ما باورنکردنی بود”: کاپیتان RCB Faf du Plessis

پس از پیروزی 23 ران تیمش مقابل دهلی کپیتالز در بازی لیگ برتر هند (IPL) در بنگلور، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) فاف دو پلسیس گفت که تیمش برای بازیابی اعتماد به نفس پس از دو شکست متوالی به برد نیاز دارد و بول کاران خود را شناخت. برای اجراهایشان ضدحمله مانیش پاندی 50 (38) کافی نبود زیرا دهلی کپیتالز روز شنبه در ورزشگاه ام چیناسوامی بنگلور بازی را با 23 ران شکست مقابل رویال چلنجرز بنگلور واگذار کرد. ویجیکومار ویشاک، اولین بازیکن رویال چلنجرز بنگلور، توجهات را با سه ویکت جلب کرد و بازی را با 3/20 به پایان رساند.

ما به آن نیاز داشتیم تا اعتماد به نفس را در گروه بازگردانیم. به خصوص در گروه بولینگ. دفاع از مجموع در چیناسوامی همیشه آسان نیست، بنابراین ما به آنها بسیار افتخار می کنیم. این اولین بازی فصل است. همچنین قانون جدید اکنون همیشه احساس می کنید که به چیزهای بیشتری نیاز دارید. 175 برای روز یک امتیاز خوب است. نحوه بولینگ ما واقعاً باورنکردنی بود. افتخار بزرگی برای دریانوردان ما در شش بازی اول. سراج عالی بولینگ می کند. در یک بازی که کمی کندتر است. ویکت، معمولاً شش اور اول با خفاش مهم‌ترین آنها هستند. شما می‌خواهید تلاش کنید و مثبت بازی کنید و از منحنی جلوتر باشید، اما نحوه بولینگ ما باورنکردنی بود.”

RCB با این برد با دو برد و دو باخت از چهار بازی به رده هفتم جدول امتیازی صعود کرد. آنها در مجموع چهار امتیاز دارند. از سوی دیگر، فصل وحشتناک IPL دی سی همچنان ادامه دارد زیرا آنها در تمام پنج بازی خود شکست خورده اند و در انتهای جدول امتیازات قرار دارند.

پس از اینکه تیم DC ابتدا به خفاش رسید، RCB امتیاز رقابتی 174/6 را در 20 اور ثبت کرد. کاپیتان فاف (22) و ویرات RCB را با 42 دوش برای اولین ویکت شروع کردند. ویرات به فرم خوب خود ادامه داد و سومین IPL 2023 خود را در پنج بازی در چهار بازی به ثمر رساند. او به دلیل 50 گل از 34 توپ با شش توپ و یک توپ پس از اشتراک در 47 دویدن با ماهیپال لومرور (26) اخراج شد.

پس از آن، RCB شروع به از دست دادن ویکت های منظم کرد. اما مشارکت گلن ماکسول (24)، شهباز احمد (20*) و آنوج روات (15*) RCB را به امتیاز خوبی رساند.

Kuldeep Yadav انتخاب بولرهای DC بود که در چهار اوور خود امتیاز 2/23 را از آن خود کرد. میچل مارش نیز در دو اور خود امتیاز 2/18 را به دست آورد. لالیت یداو و آکسار هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب 175 دی سی هرگز مانند یک تهدید به نظر نمی رسید. علی‌رغم ضربه‌های مانیش پاندی (50 توپ از 38 توپ با پنج توپ چهار و شش) و آکسار پاتل (21 توپ از 14 توپ)، میهمان همیشه تحت فشار بودند. در یک نقطه آنها به 98/7 کاهش یافتند. ضربه هنریک نورتیه (23*) به دی سی کمک کرد تا کسری را کاهش دهد، اما میهمانان 23 ران عقب ماندند.

ویجیکومار ویشاک در اولین بازی خود در IPL ستاره RCB بود و در چهار اوور خود امتیاز 3/20 را به دست آورد. محمد سراج نیز در چهار اوور خود امتیاز 2/23 را از آن خود کرد. وانیندو هاسارانگا، هارشال پاتل و وین پارنل هر کدام یک ویکت گرفتند.

ویرات برای پنجاه مسابقه خود برنده جایزه مرد مسابقه شد.

امتیازات مختصر: دهلی کپیتالز (مانیش پاندی 50(38)، آکسار پاتل 21(14) و ویجیکومار ویشک 3/20) در مقابل رویال چلنجرز بنگلور و رویال چلنجز بنگلور 174/6 (ویرات کوهلی 50(34)، ماهیپال لوم 26(38) ) ) و کولدیپ یاداو 2/23) مقابل پایتخت دهلی.

موضوعات مطرح شده در این مقاله