IPL 2023: جمعیت در هنگام درگیری KKR و LSG در نوین الحق شعار می دهند “کولی، کوهلی”. نگاه کن

نوین الحق (سمت چپ) و ویرات کهلی© توییتر

دعوای درون زمینی بین ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور و نوین الحق، بازیکن سریع لاکنو سوپر جاینتز، مدتی است که سرفصل اخبار را به خود اختصاص داده است. از زمان وقوع این حادثه، طرفداران تقریباً تمام حرکات دو بازیکن کریکت را به این حادثه مرتبط کرده‌اند و حتی پست‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، جمعیت حاضر در باغ‌های ادن در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین LSG و نایت رایدر کلکته شنیده می‌شوند که در حال بولد زدن برای نوین، «کولی، کوهلی» را سر می‌دهند.

Lacknow Super Giants در آخرین بازی لیگ خود با یک ران کلکته نایت رایدرز را شکست داد و به پلی آف IPL راه یافت.

نیکلاس پوران یک توپ 30 توپ 58 را شکست تا لاکنو سوپرجاینتز را پس از فرستادن به خفاش به رقابت 176 برای هشت هدایت کند.

LSG ویکت های خود را در فواصل منظم به 73 برای پنج در 10.1 اور از دست داد تا اینکه پوران و آیوش بادونی 74 دوش را برای ششمین ویکت به اشتراک گذاشتند تا پایه و اساس کل را ایجاد کنند.

اما پس از آن LSG شاهد یک فروپاشی ضربه‌ای دیگر بود که قبل از اینکه کریشناپا گوتام یک بازی کوتاه 4 توپی و 11 ران انجام دهد تا به بازیکنان LSG چیزی برای دفاع بدهد محدود شد.

برای KKR، Shardul Thakur (2/27)، Sunil Narine (2/28) و Vaibhav Arora (2/30) هر کدام دو ویکت اسکالپ کردند.

در تعقیب و گریز، رینکو سینگ با یک توپ 33-67 شکست ناپذیر باقی ماند، در حالی که جیسون روی یک توپ 28-45 را شکست، اما این کافی نبود زیرا KKR موفق شد امتیاز 175 برای هفت را به ثمر برساند.

راوی بیشنوی (2/23) و یاش تاکور (2/31) هر کدام دو ویکت برای LSG به دست آوردند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله